Hunt for Red October, The
Hunt for Red October, The - náhled

Po úspěchu 1984 Tom Clancy románu, filmové přizpůsobování bylo uvolněné v roce 1990 s mnoha slavnými herci s tím spojený: Sean Connery, A

...

STARÉ HRY

Dune 2000 - náhled

Dune 2000 is one of a number of plaies based on set links books Frankem Herbertem; base story is that athat the prize substance in galaxy be known as spice, that just can be found on planet Arrakis, also known as dune. Anybody controls spice controls fate w...

Super Mario Bros. - náhled

Super Mario Bros (SMB) be about one of most widely known and at the same time first plateaux / arkádéovek and nowadays perhaps don't find much players, that would this title nothing not to say. His popularity also proclaims factthat the him after world sold...

Horké Léto - náhled

nippers me he said Rambo and sexpots cretin...but failing that I'm Majer, Jack Majer...so in this way somehow began with Horké summer.



Far Cry - náhled

invite what is he doing Fars Cry on web about old peas? Well, I said to myself as though once in a while, so 1, at the most 2 games from 100 plaies they will some newer - freeware. Nebojte Far Cry already unargued.

Gooka - náhled

Czech 2D dubbed adverbial from year 1997 leisure to motives books Gooka and dragonish people Dick D. Evanse.



Age of Empires - náhled

Age of Empires is one of the first plaies based historical factthat the developed society Ensemble Studios and issued firm Microsoft in the year 1997. Run on enginu Genie, based on 2D spritech. Happen leader some of the nationsthat the carry out historical ...

Brány Skeldalu - náhled

harrow Skeldalu is Czech computer game genre RPGthat the in the year 1998 fecit Henry roll. Play combines 2D and 3D graphic art. Play hasn't though graphic art like Crysis, but behind it has story which has today one play from sta.

WarCraft 1: Orcs and Humans - náhled

real - time strategy on motives games Dune 2 with wee bit worse graphic art and music, but here and there better ideas. Supports mule- player after modem and in seriatim fashion cable.



Vlak - náhled

who'd ignore play trainthat the be in?ichni scald at school on obstaróžních machinery 386 and at home we're because of her had to not once get over the loss of dinner, because mummy simply had to give if one lion.

Quake III Arena - náhled

king duelového multiplayeruthat the in the year 1999 launched into world developers id software, excels on his time peak graphic art (engine those games was used at development dozens more plaies) and highly addictive playability, above all?ím in multiplaye...

Claw - náhled

Claw is - styl arcade platform plaies for Windows, mature and publicize in the year 1997 monolith, creators such plaies how F.E.A.R. and anybody lives for ever. Version accessible on Abandonia, and one I evaluative, is version 1.3, that was to make easier t...

Heretic - náhled

Heretic is from time, when yet to these plaies not to say FPS shooting, but doomovky. Play run on modified Doom enginu.

Polda - náhled

without doubt best part set and one of the best Czech adverbial ninetieth years. To success him right till then in ours republic singular dubthat the acquit fore Czechs comics (Luděk Sobota, George Lábus, Peter Nárožný) and rich in detail SVGA graphic art. ...

Mortal Kombat 4 - náhled

You can get full disc imagery vital Kombat 4 from our ISO cellar. ...



Stunts - náhled

one of best. works plaies of his day.

Doom 2 - náhled

second volume legendary doomu is again 3D firm personnel střílečka (seen eyes player) and with first volume is look - alike.

Outlaws - náhled

Outlaws is one of the few shooting, who be enacted on wild west. A I have to tellthat the authors precioused subject work up really totally. Authentic atmosphere from hereon title, it is possible tell directly revels.

Wolfenstein 3D - náhled

Wolfeinstein 3D is one of the first known 3D action plaies from "personal look", which got into consciousness players.

NHL 93 - náhled

before publication NHL 93, was some ice - hockey yclept Face Off! and some more limp, saltless games far simulant oversea NHL. S year 1993 come in change. Began era annual drawing part NHL from EA Sports.

NOVINKY NA WEBU

5 nejoblíbenějších výherních automatů minulosti



Každý den hrají miliony nadšenců hazardních her po celém světě výherní automaty za penize na fyzických místech a v online kasinech, která si vybírají prostřednictvím agregátorů konkrétních stránek, jež poskytují seznam pouze důvěryhodných a bezpečných platforem. Některé tituly se těší obrovské oblibě již řadu let, což je jistě dáno vysokou kvalitou provedení, vynikajícími grafickými detaily nebo originálním nápadem. Jiné byly naopak kdysi populární, ale dnes o nich neslyšíme.

Nicméně takové možnosti jsou velmi vzácné a stále častěji můžete najít ty hrací automaty, které byly populární v minulosti a jsou aktivně používány dodnes. V tomto materiálu se budeme zabývat těmi hracími automaty, které kdysi hráči zbožňovali a které buď přežily dodnes a získávají stále více příznivců, nebo upadly v zapomnění.

Oblíbené výherní automaty minulosti

V současné době kasina často nabízejí až několik tisíc her od populárních poskytovatelů softwaru. I když vás tak široká nabídka nemusí nikdy omrzet, můžete mít nakonec docela velký problém, když přijde na rozhodování, která hra je pro vás ta pravá. Jde o jinou záležitost z minulosti, kdy byl výběr výherních automatů velmi chudý a bonusový systém a mobilní hry chyběly úplně. V té době byl jedním z nejoblíbenějších výherních automatů Book of Ra, který byl a stále je považován za povinnou výbavu každého fanouška hazardních her.

Kdysi dávno vytvořil chicagský výrobce Herbert Mills vlastní verzi Zvonu svobody nazvanou "The Operators Bell", která používala tři válce s různými ovocnými symboly. (Liberty Bell byl první verzí hracího automatu, která byla vyvinuta a široce používána). Odtud pochází výraz "ovocné automaty". Společnost Mills Novelty Co. byla také tvůrcem prvního výherního automatu, který na válcích používal symbol BAR, jenž se dodnes vyskytuje v mnoha online i offline automatech.

Během prohibice se tyto automaty staly velmi populární a místo peněz začaly vydávat ochucené žvýkačky a bonbony. Od té doby se hrací automaty vyráběly a objevovaly ve stovkách různých provozoven a pak byly aktuální ještě mnoho let, dokud nebyly vynalezeny další varianty.

O něco později vyvinula společnost Fortune Coin z Las Vegas vůbec první videoautomat "Fortune Coin" a dala celému světu výherních automatů futuristický vzhled. Někteří hráči si však museli zvyknout na mechanické válce, protože je dosud neznali.

Později, když v roce 1978 stroj získala společnost IGT, byl upraven a chráněn proti podvodům přidáním generátorů náhodných čísel (RNG). William Redd ze společnosti IGT převzal Fortune Coin a vylepšil RNG tohoto vlajkového automatu. Koncem 70. let měla hra Fortune Coin lepší RNG, více výherních řad a slibovala vyšší výplaty. Brzy se stala velmi populární a byla běžnou zábavou v každém lasvegaském podniku.

Na počátku 80. let přišla éra počítačových hracích automatů. Sircoma, nová společnost v oboru, uvedla na trh výherní automat na video poker, který v oboru vyvolal rozruch. Zpočátku se mnozí hráči obávali video aspektu automatu, protože si mysleli, že nemohou plně důvěřovat skutečnosti, že nevidí otáčející se válce. Tyto obavy se brzy rozplynuly, když se ukázalo, že stroj je úspěšný.

Éra elektronizace také znamenala, že hráči měli větší výběr a možnosti. Automaty nyní přijímaly bankovky, takže hráči již ke hře nepotřebovali drobné. V konečném důsledku to znamenalo, že hráči mohli strávit více času u automatu a méně času ve frontě na výměnu peněz. Proto se tyto automaty setkaly s obrovským ohlasem hráčské komunity a byly skutečným průlomem v popularitě i rozvoji herního průmyslu.

Dalším automatem musí být Megabucks. Společnost IGT byla na vzestupu po úspěchu přepracované hry Fortune Coin, ale teprve po uvedení hry Megabucks se vše rozjelo.

První progresivní výherní automat na světě s vázaným výherním fondem Megabucks měl nejvyšší výhry vázané na více strojů. Do konce desetiletí představila společnost IGT několik progresivních automatů, včetně Wheel of Fortune, založeného na populárním televizním pořadu.

Dnes je Megabucks mezi hráči automatů stále oblíbený a v roce 2003 vyhrál progresivní jackpot ve výši 38 milionů dolarů, což je dodnes rekord.

Závěr

Popravdě řečeno, existuje spousta her, o které byl kdysi mezi hráči obrovský zájem a které se rozhodně nevešly do první pětky, ale pomohly trhu růst od síly k síle. Díky tomuto vývoji máte dnes možnost vybrat si svůj oblíbený výherní automat z tisíců a dokonce milionů slušných možností, takže se rozhodně nebudete nudit!



admin | (0) | 17.11.2021

PHOTO by Pxhere, Public Domain CC0 Každý z nás si rád občas zahraje hru, kromě stolních, deskových či karetních her nás už desítky let provázejí videohry a on-line hry, jenž pokrývají škálu platforem ? od domácí konzole přes arkádové systémy po naše mobilní zařízení.

Začátky

Pojďme se podívat na rané dny, kdy britský profesor Douglas vytvořil v roce 1952 OXO, což byla první počítačová hra na počítači EDSAC na univerzitě v Cambridge. Alexander Shafto Douglas měl během svojí plodné kariéry řady úspěchů a vydal mnoho publikací, čímž si vysloužil i Řád britského impéria. O šest let později se na druhé straně Atlantiku v New Yorku podařilo Williamu Higinbothamovi stvořit hru Tenis for Two (Tenis pro dva) na velkém analogovém počítači. Za čtyři roky poté Steve Russel v institutu v Massachusetts vynalezl počítačovou bojovou hru Spacewar!. Jednalo se o úplně první hru, co se dala hrát na vícero počítačových instalacích.

Herní konzole

Brown box se nazývala herní konzole, která vydláždila cestu úplně nové herní technologii a způsobu hraní. Dnes se nachází například v národním muzeu americké historie. V roce 1967 R. Bear s kolegy vytvořil herní systém, který byl určený pro více hráčů a více programů, a daly se na ní hrát různé hry, včetně dámy, ping pongu a pár sportovních her. Později na začátku sedmdesátých let se objevily na trhu konzole Magnavox, ale jejich prodej netrval dost dlouho díky nezdařilému marketingu.

Arkádové hry

Japonské značky Taito a Sega patřily mezi první společnosti, jenž si uvědomily zájem veřejnosti o arkádové hry, jako o nový žánr počítačových a konzolových her. Princip tohoto druhu her je, že se obtížnost čím dál tím zvyšuje, obvykle s postupujícími úrovněmi. Ty bývají také velmi často omezené časem. Tyhle hry staví na postřehu hráče, jeho dovednosti zapamatovat si určité prvky a automatizované pohyby, dál na logickém myšlení, ale i hbitosti prstů hráče či jeho schopnosti koncentrace anebo trpělivosti. Značka Atari začala s prodejem skutečné elektronické hry Pong a hry se začaly objevovat také na veřejných místech, jako byla třeba nákupní střediska. A nejenom to, díky stále větší dostupnosti se konzole dostaly také do běžných domácností. Ke konzoli přibyl joystick a kolem domácího hraní se začala budovat a rozvíjet celá nová herní komunita. PHOTO by Pxhere, Public Domain CC0 Trojrozměrné hraní Díky rychlému pokroku počítačových technologií a přístupu k internetu se začala rozvíjet i hra trojrozměrná. Na trhu se objevila konzole PlayStation od japonské společnosti Sony a firma Nintendo přišla s kazetovým systémem Nintendo 64. Sega se také pokusila prorazit s konzolí, ale jednalo se o neúspěch a Sony dál kralovala svým typem konzole.

Moderní doba her

Díky počítačům, internetu a mobilním zařízení se odstartovala úplně nová epocha her. Kromě nových akčních, závodních, sportovních her si taky historicky populární hry získaly místo v on-line světě, jako klasický solitér, poker a jeho oblíbené varianty a všemožné tradiční logické hry se objevily v podobě počítačových her či on-line aplikací. Hry se začaly dál rozšiřovat na platformy sociálních médií, za zmínku stojí veleúspěšná hra Angry Birds, která byla později zpracovaná do animovaného filmu. Sony v roce 2016 přišla s PlayStation 4 Pro, Nintendo pak zareagovalo s Nintendo Switch, systémem, co umožňuje televizní ale i kapesní hraní. Mobilní hraní aktuálně patří mezi ty nejpopulárnější a herní průmysl se ubírá směrem k virtuální realitě. Letos se do popředí zájmu dostala akční střílečka Cyberpunk 2077 (možnost hry na PlayStation, Xbox i PC), závodní hra F1 2021 (PlayStation, Xbox i PC) nebo akční Days Gone (PlayStation, PC). Celkové prvenství si však pořád drží hra Minecraft, která byla uvedená už před deseti lety.

Budoucnost herního odvětví

Již zmíněná virtuální realita bude jistě dominovat nadcházející letům, možná i dekádám. Očekává se vylepšování a vývoj tak zvané smíšené reality, kdy dochází ke kombinaci virtuální a rozšířené reality. Bude čím dál tím dostupnější, využívat další specifické smysly, jako například hmat či uvěřitelnější herní design. Nicméně se kreativní zpracování a způsob her ubírá různými směry, určitě však budou mít neustále velký sociální, komunikační, vzdělávací i kulturní dopad. Záleží nejspíš na každém, jak svoje hraní uchopí.  

angelo | (0) | 9.11.2021

-

Více než 300 starých her ke stažení zdarma.

Jedná se tedy především o DOS hry - hry zdarma, pro jejichž emulaci na novějších OS budete potřebovat program DOSBox. Najdete zde také několik shareware verzí starých her, (trial verze, dema, apod. - nikoliv plná hra), ale to opravdu jen ty staré hry, které dosáhly obzvlášť velké úspěšnosti u hráčů. Ostatní staré hry (90%) jsou k dispozici zdarma ke stažení v detailu dotyčné hry.



Můžete vyzkoušet i Android hry zdarma, nebo prostě online hry. Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a doufáme, že se sem budete rádi vracet. Hledáte jiné hry? Poraďte se na 24poradna.eu, jo a je to zdarma! :)

Už jste také hrali GoodGame Empire? A co, hráli jste i Big Farm? - Váš administrační tým. 6. Hrajte nejlepší online automaty za peníze
casino online cz slot-vegas.cz