Castlevania
Castlevania - náhled

Musím říkám že když použití aby psalo recenzi já jsem byl poněkud zvědavý co hra budou stejný. Já jsem nebyl zklamaný, ale žádný nebyl by

...

Disciples of Steel Recenze

Recenze | Screeny


Stoupenci Steel je RPG jak víte je - znakové vytvoření, získávání úrovní,kupující/nacházející nové vybavení, řešení jiných úkolů pro lidi na světě, a tak dále

Po sledujícím úvodu-filmu vy nemáte žádnou představu o tom, co hra je asi - to má něco udělat s rytířstvy, ale to je až to hodí k vyprávění příběhů.Toto nezáleží vůbec, protože úvod je moc dobře vykonaný pro - ův 93 hru, tak vy budete sedět nečinně s pocitem, že toto bude dobrý.

Kdy vy začnete novou hru vy přecházíte k znakové obrazovce vytvoření kde vy (ano vy jste uhodli) vytvořit až do 8 znaků se standardními RPG- volbami: zemřete na který se vyjíždí statistické výkazy, závod, třídu, obraz, a tak dále Kdy toto je uděláno a vy jste vybrali si formaci pro vaše znaky, vybrat "přerušovací tábor" - a vy jste na cestě.

Hra je rozdělen na dvě části:

První je dobrodružná mapa kde vy pohybujete se kolem, vstoupit do měst, kobek, a tak dále Kdy vy jste v městech vy můžete koupit obrněné jednotky, zbraně a další různý položky a vy můžete také koupit vodě a jídlu (které je důležité pro pozůstatek po vašich stranících).

Druhá obrazovka je bojová obrazovka. Oni téměř jsou identičtí, ale rozdíl je (a vy jste uhodli znovu): bojujte s. Toto je uděláno jak v mnoha dalších RPG hrách - turnbased, ačkoli vy nikdy nekončíte jsi na řadě - každý znak bude postupně dostane možnost volby aby napadly, míří, oheň, očarovat, a tak dále Boj není snadný, tak já doporučovat, abyste užívali chránit-funkci často!Grafika jsou přinejlepším průměr pro ' 93 (možná, že oni užívali všechny jejich čas na krátkém úvodu-filmu a zapomněl o in - game grafice) - toto není velký problém jak graphichs není nejdůležitější aspekt RPG-GAME, ale trochu více effortis požadoval. Hudba podobá se výši uvedenému - počtu nápěvů je moc omezený, a vy budete nabažit se jich velmi rychle ( řekněmes výjimkou "boje jednoho" :))

závěr:

Hra podobá se mnoha jiných RPG-GAMES na místě, a nepřispívá s mnoha novými aspekty k RPG-žánru. Ve srovnání s dalším hrami tento nedělá standardy pro grafiku, a hudba zůstává průměrně úroveň. Cítit-dobrý pást se po úvodu odjel spíše rychlou - škodu, toto mohl by být ohromný. A moc průměr (možná trochu dole) hra ve všech aspektech - ale pravděpodobně příjemný pro RPG - FAN kdo jen nemůže dostat dost.

Důležitý: Provozujte hru psaním v trhlině, stlačení vstoupí a potom psaní na začátku


Rok vydaní: 1994

Vydali: MegaSoft Entertainment, Inc.

Obrazek:Disciples of Steel - stáhnout

44xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo