Warcraft Adventures - Lord of the Clans
Warcraft Adventures - Lord of the Clans - náhled

Možná, že bys mohl pamatovat si slyšení o válečnictví Adventures; možná vy jste četli jeden z těch starých letáků vánice, čte o tom v her

...

Romance of the Three Kingdoms Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je prostě úžasný! Konec příběhu. Romance ze tří Kingdoms vyhrál Best strategickou hru odměnu za 1988, a já mohu snadno rozumět proč. Příkazy jsou snadné učit se / dozvědět se, strategický aspekt je ohromný, a hra je tak návyková jak oni dostanou. Allthough hra se může zdát jednoduchý, to je nikoli. Toto hra začala revoluci v strategickém žánru, a začalo série které jsou vlajková loď pro KOEI od jeho zakládání v roce 1988 dodnes.

Nedostaňte strach skutečností, že obrazovky pro tuto hru jen vstupuje tři barvy, jak hra jde s EGA grafický také. Ale vy budete potřebovat skutečný DOS aby jste byli vidíte to. Bohužel já jen mám DOSBOX, a může jen dostat CGA grafiku běžící.

Všechno v hře je řízené použití numerických příkazů a vstoupí. Jako u téměř každé strategické hry KOEI, vy máte hodně jiných voleb k vaší dispozici. Každý, kdo miluje dobré strategické hry by měly zkusit tento drahokam, a zvláště ti, kdo milují novější hry v sériích nebo brilantních Kessen sériích pro Playstation. To je hra která začala to všechno.

Hra podporuje určený pro více hráčů až do 8 hráčů.

Za účelem dostat tento hru běh v DOSBOX, budete muset editovat DOSBOX config soubor a stanovený stroj=tandy


Rok vydaní: 1989

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:Romance of the Three Kingdoms - stáhnout

42xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo