oldgame.cz — eski ve retro oyunlar ücretsiz çevrimiçi
TR
95 Masaüstü
oldgame.czAksiyon

System Shock 2

_
System Shock 2 – screenshot

System Shock 2 tarayıcıda oynanamaz ama yasal kaynaktan ücretsiz indirilebilir:

Ücretsiz indir »
Canlı sohbet — System Shock 2_
canlı sohbet bu oyun hakkında anlık sohbet — kibar ol

Henüz mesaj yok. Merhaba de!

1999 · Aksiyon · Electronic Arts · MS-DOS / PC

Oyun bilgisi_
Oyun hakkında

System Shock 2 (1999), lanetli bir yıldız gemisi olan Von Braun'da geçen, birinci şahıs nişancılığı, RPG ilerlemesini ve hayatta kalma korkusunu harmanlayan bir dönüm noktasıdır. Irrational Games tarafından Looking Glass Studios ile birlikte geliştirilip Electronic Arts tarafından yayımlanan oyun, sizi mutasyona uğramış mürettebat ve başıboş siborglardan oluşan bir kâbusun içine bıraktı; oyunun en çok övülen sürprizlerinden birini sunan bir hikâyede telsizdeki seslerce yönlendirilerek (ve manipüle edilerek).

System Shock 2 – screenshot 1

Dehası, o zamanlar nadiren bir arada bulunan sistemleri kaynaştırmasında yatıyordu: beceriler geliştiriyor, güvenliği hack'liyor, kıt cephaneyi yönetiyor ve çürüyen silahları alelacele onarıyordunuz; tüm bunları bunaltıcı bir dehşet atmosferi üzerinize çökerken. Geri dönen düşman SHODAN, ortamın en büyük kötü adamlarından biri olmayı sürdürüyor; kırık, alaycı sesi açıklamayı gerçek bir tehdide dönüştürüyor. Karakterinizi nasıl inşa edeceğinize dair seçimler, hayatta kalma biçiminizi anlamlı şekilde değiştiriyordu.

System Shock 2 – screenshot 2

Ticari olarak beklentinin altında kaldı, ama DNA'sı her yerde: BioShock'un doğrudan öncüsü ve tüm sürükleyici simülasyon geleneğinin temel bir metni. Bugün topluluk yamalarıyla oynandığında, gösteriden çok gerilime ve oyuncu iradesine öncelik veren tasarımı ve yazımı sayesinde hâlâ tedirgin ediyor. Modern standartlara göre yer yer hantal olsa da, nişancı oyunlarının nasıl düşünmeyi ve korkutmayı öğrendiğiyle ilgilenen herkes için temel bir yapıt olmayı sürdürüyor.

Video
System Shock 2 – gameplay video
Rehberler ve SSS
System Shock 2 oyununu indirebilir miyim?
Evet, System Shock 2 buradan indirilebilir — bu sayfadaki İndir düğmesini kullanın.
System Shock 2 hangi platformda çalışır?
System Shock 2, 1999 yılından bir MS-DOS / PC oyunudur.
System Shock 2 ne zaman çıktı?
System Shock 2, 1999 yılında piyasaya sürüldü.
System Shock 2 oyununu kim yaptı?
System Shock 2, Electronic Arts tarafından geliştirildi.
System Shock 2 hangi türde bir oyun?
System Shock 2 şu türe girer: Action.
Oyunu oyla

Henüz oy yok — ilk sen ol.

Yorumlar (0)

Henüz yorum yok. İlk sen ol!

Gaming platform: MS-DOS / PC_
About the platform 1981–2000

For two decades MS-DOS was the main gaming platform on PCs. Games launched from the command line and used sound cards like Sound Blaster or AdLib. DOS is the home of legends such as Doom, Prince of Persia and Commander Keen.

Maker: IBM PC / Microsoft  ·  Years: 1981–2000

Here on oldgame.cz you play it right in your browser via the js-dos emulator — no install, no plugins, on desktop and mobile.

Recommended controls: These games are controlled with the keyboard (see the controls table next to the game). A USB joystick/gamepad can make some titles more comfortable, but is not required.

» More about this platform on Wikipedia

Benzer oyunlar_
Daha fazla Aksiyon oyunu_
» Rastgele