oldgame.cz — régi és retró játékok ingyen online
HU
95 Asztal
oldgame.cz › Akció ›

Tristan Pinball

_□✕
Ablak:
Jelentkezz be és mentsd az állásokat — másik gépen vagy mobilon folytathatod. Ingyen.
Tristan Pinball

Élő csevegés — Tristan Pinball

_□✕
élő csevegés csevegj erről a játékról élőben — légy kedves

Még nincs üzenet. Írj elsőként!

1991 · Akció · Littlewing · MS-DOS / PC

Játékinfó_□✕

A Tristan Pinball játékról

1991. Szombat délután. Az apám azt mondja, menjek ki. De az én 386-osom mellett ülök és nyolcszor próbálom meg bejuttatni a labdát abba az átok burokba. A Littlewing Tristan Pinballja olyan szoftver volt, amit egy osztálytársaktól bemásoltál egy floppyra, majd több időt töltöttél vele, mint bármi mással, amit a szüleid valaha is megvásároltak.

Tristan Pinball – screenshot 1

Ez digitális pinball — nincs RPG mentőmisszió, nincs történet. Asztal, labda, flipperek, highscore. A téma nagyjából középkori-arthuri, szóval várak és lovagok lesznek. De ne várj mélységes mitológiát. Ez csak díszlet, nem az oka, hogy ezt játszod.

A vezérlés pontosan ott van, ahol lennie kell: bal Shift a bal flipperhez, jobb Shift a jobbhoz, szóköz az indításhoz. A labda viselkedése hiteles — nem szimulációs pontosságú, mint a Microsoft később készült 3D Pinballja, de elég jó ahhoz, hogy minden pattanás valódinak érződjék és ne tűnjön véletlenszerűnek. Az asztal több céllal, hurokkal és bónusz zónával rendelkezik, amely időt és gyakorlást igényel az elsajátításához. Ez az a ritmus, ami addiktívvá teszi — memorizáld az asztalt, majd improvizálj rajta — valami, amit a modern pinball címek öt különböző világjukkal és animált bónuszaikkal paradox módon néha elveszítettek.

Tristan Pinball – screenshot 2

Mi csikorgat ma? A grafika funkcionális, de semmitmondó, még 1991-re is. A PC Speaker vagy Sound Blaster hangja akkor jó társaság volt; most leginkább tolerálod. Van mindössze egy asztal, és egy idő után az az érzésed, hogy teljesen kipréseltél — legalábbis a felszínen. A mélység a pontszámban és a személyes fejlődésben rejlik, nem a tartalomban.

Tristan Pinball – screenshot 3

Ma aki őszinte, igénytelen pinballt akar hirdetések, mikrotranszakciók és háromoldalas oktató nélkül, könnyű dolga lesz a Tristan Pinballal. Hibátlanul fut böngészőben a DOSBox segítségével, és gyorsabban indul, mint egy modern játékhoz szükséges meghajtó megtalálása. Ha a digitális pinball műfaja egyáltalán érdekel — és érdekelnie kell, mert ez az egyik legtisztább játéktervezési elv, amely csak létezik — a Tristan egy szolid megálló az olyan napokból, amikor egy délutánad egy asztalnál tölthettél, és úgy érezhettél, hogy megérte az árát.

Video
Tristan Pinball – gameplay video

Gyakori kérdések a Tristan Pinball játékról

Játszhatok a(z) Tristan Pinball játékkal ingyen online?
Igen – a(z) Tristan Pinball játékkal itt, közvetlenül a böngésződben játszhatsz ingyen, telepítés és beépülők nélkül, asztali gépen és mobilon egyaránt.
Letölthetem a(z) Tristan Pinball játékot?
Igen, a(z) Tristan Pinball letölthető innen – használd az oldalon található Letöltés gombot.
Milyen platformon fut a(z) Tristan Pinball?
A(z) Tristan Pinball egy MS-DOS / PC játék 1991-ből.
Mikor jelent meg a(z) Tristan Pinball?
A(z) Tristan Pinball megjelenési éve: 1991.
Ki készítette a(z) Tristan Pinball játékot?
A(z) Tristan Pinball fejlesztője a(z) Littlewing.
Milyen műfajú a(z) Tristan Pinball?
A(z) Tristan Pinball műfaja: Action.
Hogyan mentem el a haladásom a Tristan Pinball játékban?
Ments a játékon belül — a menüjéből vagy F2/F3-mal. Ha (ingyen) bejelentkezel, az állás a felhőbe is mentődik, így másik gépen vagy mobilon folytathatod.
Legális itt online játszani a Tristan Pinball játékkal?
Emulátoron keresztül játszol, közvetlenül a böngészőben. Hogy hogyan kezeljük az abandonware-t és a szerzői jogokat, a „Legális?” oldalon írjuk le.
Hogyan irányítom a Tristan Pinball játékot?
Az irányítás ezen az oldalon, az Irányítás szekcióban van. Többnyire elég a billentyűzet — nyilak a mozgáshoz, Ctrl, Alt vagy szóköz az akciókhoz.
Játszhatok a Tristan Pinball játékkal mobilon?
Igen — böngészőben fut telefonon és tableten is. Csak koppints a Játékra, semmit sem kell telepíteni.
Értékeld a játékot

Még nincs értékelés — legyél az első.

Hozzászólások a Tristan Pinball játékhoz

(0)

Még nincs hozzászólás. Légy az első!

Gaming platform: MS-DOS / PC_□✕
About the platform 1981–2000

For two decades MS-DOS was the main gaming platform on PCs. Games launched from the command line and used sound cards like Sound Blaster or AdLib. DOS is the home of legends such as Doom, Prince of Persia and Commander Keen.

Maker: IBM PC / Microsoft  ·  Years: 1981–2000

Here on oldgame.cz you play it right in your browser via the js-dos emulator — no install, no plugins, on desktop and mobile.

Recommended controls: These games are controlled with the keyboard (see the controls table next to the game). A USB joystick/gamepad can make some titles more comfortable, but is not required.

» More about this platform on Wikipedia

Tristan Pinball-hoz hasonló játékok

_□✕

További Akció játékok

_□✕
» Véletlen
🚪 Klasszikus oldal