oldgame.cz — régi és retró játékok ingyen online
HU
95 Asztal
oldgame.czVerseny

Destruction Derby 2

_
Ablak:
Jelentkezz be és mentsd az állásokat — másik gépen vagy mobilon folytathatod. Ingyen.
Destruction Derby 2
Élő csevegés — Destruction Derby 2_
élő csevegés csevegj erről a játékról élőben — légy kedves

Még nincs üzenet. Írj elsőként!

1996 · Verseny · Psygnosis · MS-DOS / PC

Játékinfó_
A játékról

A Destruction Derby 2 1996-ban érkezett a Psygnosis előző évi demolition-racing sikerének folytatásaként, és még jobban rágyúrt arra az egy dologra, amivel az eredeti kitűnt: az autókra, amelyek gyűrődnek, horpadnak és végül kimúlnak. Míg a legtöbb versenyjáték elpusztíthatatlan avatárként kezelte a járművünket, itt a fém láthatóan deformálódik, ahogy összekoccanunk másokkal, a karosszériaelemek lerepülnek, és egy csúnyán összetört motor füstölni kezd, majd verseny közben végleg feladja. Ez az elkötelezettség a sérülésmodell iránt volt az egész lényeg, és ma is olyan módon kielégítő, amit kevés modern versenyjáték vesz a fáradságot lemásolni.

Destruction Derby 2 – screenshot 1

A játék két mód között osztja meg vonzerejét. A pályaversenyzés a tiszta, de agresszív vezetést jutalmazza, míg a Wreckin' Racing és a kifejezetten rombolásra szánt arénák arra biztatnak, hogy teljesen felejtsük el a célvonalat, és pontokért egyszerűen roncsoljunk mindenkit ócskavassá. A 'Total Destruction' aréna, ahol az utolsó még mozgó autó nyer, a koncepció legtisztább megnyilvánulása, és itt a legvidámabb a játék. A pörgésekért és roncsolásokért kapott pontok egy bajnoksági rendszerbe folynak be, amely némi célt ad a vérontásnak.

Destruction Derby 2 – screenshot 2

Technikailag előrelépés volt az első részhez képest, testesebb autókkal és jobb pályákkal, a PC-verzió pedig magasabb felbontásokat kapott, ha a hardver bírta. Nem komoly szimulátor, és soha nem is akart az lenni — az irányítás laza és árkádos, teljes egészében az ütközésekre, nem pedig az ideális ívekre hangolva. Ma játszva remek, rövid menetekre való partijátékként állja meg a helyét, legjobban többjátékos módban élvezhető, ahol a káröröm, amikor két körrel a vége előtt roncsoljuk szét a barátunk autóját, sosem unható meg igazán.

Video
Destruction Derby 2 – gameplay video
Útmutatók és GYIK
Játszhatok a(z) Destruction Derby 2 játékkal ingyen online?
Igen – a(z) Destruction Derby 2 játékkal itt, közvetlenül a böngésződben játszhatsz ingyen, telepítés és beépülők nélkül, asztali gépen és mobilon egyaránt.
Letölthetem a(z) Destruction Derby 2 játékot?
Igen, a(z) Destruction Derby 2 letölthető innen – használd az oldalon található Letöltés gombot.
Milyen platformon fut a(z) Destruction Derby 2?
A(z) Destruction Derby 2 egy MS-DOS / PC játék 1996-ből.
Mikor jelent meg a(z) Destruction Derby 2?
A(z) Destruction Derby 2 megjelenési éve: 1996.
Ki készítette a(z) Destruction Derby 2 játékot?
A(z) Destruction Derby 2 fejlesztője a(z) Psygnosis.
Milyen műfajú a(z) Destruction Derby 2?
A(z) Destruction Derby 2 műfaja: Racing.
Hogyan mentem el a haladásom a Destruction Derby 2 játékban?
Ments a játékon belül — a menüjéből vagy F2/F3-mal. Ha (ingyen) bejelentkezel, az állás a felhőbe is mentődik, így másik gépen vagy mobilon folytathatod.
Legális itt online játszani a Destruction Derby 2 játékkal?
Emulátoron keresztül játszol, közvetlenül a böngészőben. Hogy hogyan kezeljük az abandonware-t és a szerzői jogokat, a „Legális?” oldalon írjuk le.
Hogyan irányítom a Destruction Derby 2 játékot?
Az irányítás ezen az oldalon, az Irányítás szekcióban van. Többnyire elég a billentyűzet — nyilak a mozgáshoz, Ctrl, Alt vagy szóköz az akciókhoz.
Játszhatok a Destruction Derby 2 játékkal mobilon?
Igen — böngészőben fut telefonon és tableten is. Csak koppints a Játékra, semmit sem kell telepíteni.
Értékeld a játékot

Még nincs értékelés — legyél az első.

Hozzászólások (0)

Még nincs hozzászólás. Légy az első!

Gaming platform: MS-DOS / PC_
About the platform 1981–2000

For two decades MS-DOS was the main gaming platform on PCs. Games launched from the command line and used sound cards like Sound Blaster or AdLib. DOS is the home of legends such as Doom, Prince of Persia and Commander Keen.

Maker: IBM PC / Microsoft  ·  Years: 1981–2000

Here on oldgame.cz you play it right in your browser via the js-dos emulator — no install, no plugins, on desktop and mobile.

Recommended controls: These games are controlled with the keyboard (see the controls table next to the game). A USB joystick/gamepad can make some titles more comfortable, but is not required.

» More about this platform on Wikipedia

Hasonló játékok_
További Verseny játékok_
» Véletlen