Omega
Omega - náhled

Zamlada, já jsem byl vždy zvědavý a poněkud šokovaný časy v způsobu, jak lidech by se stali tak vzteklý ve výkonu strojů. Slovní urážky b

...

Demon Blue

|


Toto hra je typická platformní hra. Vy jste modrý málo vlasaté kapky který poskakuje místo pokus o dostat od jednoho úrovně do další. Tentokrát darebáci nevypadají to znamená. Ve skutečnosti oni dívají se přímo andělští!

Vy potřebujete aby skočili váš průchod každou úrovní, zkoušející vyhnout se andělům (podél s některými dalšími kreaturami) kdo způsobí vy ztratit energii. Tam jsou moci-ups (jako energetická láhev) být nalezený aby pomohla vám na cestě. Vy základním způsobem potřebujete aby prošli každou úrovní aby mohla skončit hru - moc nápaditý plotline.

Grafika jsou hezká, barevná a hladká. Zvuky jsou většinou šumy pozadí vy slyšíte při projít skrz úroveň (jako pád kapek lávy), ale otvírací hudba je docela hezký. Rozhraní je jednoduchý dost, aby užívalo, ale já musím varovat vás že můžete jen skočit vpředu, tak vy potřebujete aby točili předtím, než vy můžete naskočit další směr. Hra je docela vyzývavý, tak nepočítá s rychlou hrou. To může ve skutečnosti dostat trochu zklamání předtím než vy učíte se / dozvědět se kdy a kde skočit.

Dohromady já dám této hře průměrné skóre (3), protože to je průměrná hra.


: 1992

: MicroValue

:Demon Blue - stáhnout

63xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo