REKLAMA

NÁHODNÁ HRA

Montezumas Return
Montezumas Return - náhled

Někdo znát jakou starou Atariovu platformu budou jako jestli změněný na 3D hru? To může znít zvláštní, ale to je možné dělat to docela do

...

Age of Empires Recenze

Recenze | Návod | Cheaty | CD Obaly | Screenshoty | Čeština | Tapety


Age of Empires je jedna z prvních her založených historických faktech, kterou vyvinula společnost Ensemble Studios a vydala firma Microsoft v roce 1997. Běží na enginu Genie, založeném na 2D spritech. Stáváte se vůdcem některého z národů, který provedete historickými údobími od doby kamenné až do do doby železné.


Váš cíl je s minimálními zdroji vybudovat co největší civilizaci. Zvolit si můžete z několika druhů her - dobíjení cizích civilizací, vítězství na základě ekonomické vyspělosti nebo zabírání plochy a další.

Ve hře jsou 4 věky (doby). Jak jsem již řekl, začínáte v doba kamenná, pokračujete přes doba měděná do doby bronzové a končíte v době železné. Každý věk vám otevře nové typy jednotek, nové budovy a nové technologie.

Hra se stala již legendou, ale bohužel, nebyla uvolněna jako freeware, takže vám přinášíme pouze demoverzi.


Rok vydání: 30. Zářří 1997

Výrobce: Microsoft Game Studios

Hodnocení hry:Oblíbené

nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloNejde vám stará hra Age of Empires stáhnout? Nefunguje download hry Age of Empires? Napište to do komentářů - musíte být přihlášeni (Nemáte vytvořený účet?)
hranicar 22.04.2017 reaguj
pořád nejde
Alžbet 20.12.2016 reaguj
Prosím opravte súbor, nejde stiahnuť
Proxy 16.05.2016 reaguj
NEJDE STÁHNOUT!!!