REKLAMA

NÁHODNÁ HRA

Arthur - The Quest for Excalibur
Arthur - The Quest for Excalibur - náhled

Legenda krále Artuše je moc populární příběh vskutku. Byl tam knihy psaný o tom, filmy udělaly - a samozřejmě počítačové hry.

Tot

...

Team Fortress 2 Recenze

Recenze | Screenshoty | Čeština | Tapety


Team Fortress 2 je týmová akční hra pro více hráčů z pohledu první osoby vytvořená společností Valve Corporation. Jedná se o pokračování hry Team Fortress Classic.

Poprvé byla zvěřejěna jako součást balíku her s názvem The Orange Box 10. října 2007 pro Windows a Xbox 360 a 22. listopadu téhož roku pro PlayStation 3.

Team Fortress 2 je týmovou akcí podobnou Enemy Territory. Proti sobě stojí dva tábory a snaží se dobýt území nebo těm druhým ukrást dokumenty. Nejde o žádné velké mapy, naopak akce je koncentrovaná na vcelku malém prostoru a nikdy to z vlastní základny nemáte k válečné linii daleko.

Máte na výběr z 9 povolání - každé je naprosto odlišné a představuje specifický přístup k hraní. Vyberou si všichni - rozený útočník sáhne po ultra rychlém Scoutovi, vyváženém Soldierovi s raketometem nebo po plamenometem ozbrojeném Pyrovi. Obranáři zvolí oblíbeného HeavyGuye s předimenzovaným kulometem, záškodnického Demomana s granátometem, odpalovatelnými a na zdech držícími minami.

V červnu 2011 byla hra pro PC a MAC uvolněna zdarma a její chod je podporován tzv. mikrotransakcemi.

Team Fortress 2 musíte stáhnout přes Steam.


Rok vydání: 10.10.2007

Výrobce: Valve Software

Hodnocení hry: 5 hvězdOblíbené

nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloNejde vám stará hra Team Fortress 2 stáhnout? Nefunguje download hry Team Fortress 2? Napište to do komentářů - musíte být přihlášeni (Nemáte vytvořený účet?)