Spellcasting 201 - The Sorcerers Appliance
Spellcasting 201 - The Sorcerers Appliance - náhled

Příběh, který

They chtěl držet věrný prequel (první Spellcasting hře). Příjemný, zábavný, s inteligentním humorem, ořechový a s mn

...

Lomax Recenze

Recenze | Screeny


Po dosahuje obrovský úspěch, to bylo očekávané , že Lemmings vesmír by mohl použitý pro jiný druh her. Po několika pokračováních slavných logických Lemming - saving her, byl čas přitahovat akční-orientované hráče k licencovanému produktu. Adventures Lomaxa je Amigaova stylizovaná skoková-and - run platforma a první taková hra s Lemmings.

Podobnost k Amigaovým hrám není divu - Lomax vypadá stejně jako Misadventures Flink, Amigaův titul z 1994, také navržený a publikovaný Psygnosis. Ve skutečnosti, produkce, grafika, zvuk a úroveň design v obou většinou je udělaný stejnými lidmi. Amiga stylizované platformy byly vždy vzácné na PCS a byl občerstvení v době značené vzestupem FPS a RTS žánrů.

Co je první věc vy můžete očekávat od Amigaovy platformy? Nádherná grafika, samozřejmě, zvláště osvětluje. Lomax rozhodně je až vyzvat pro jeho čas. Je tam mnoho jiných okolí a proto hodně jiných krajin, věcí v pozadí stejně jako kreatury ve vaší cestě. Co může být očekávaný ze slavného licencovaného produktu udělaného v jiném stylu? A dlouhá hra s mnoha zajímavými momenty které prakticky přinesou něco nového v každé úrovni. Každý fanoušek platformních her jistě bude potěšený aby slyšel že to je případ s Lomaxem. Úrovně nejsou příliš dlouho, ale jsou navržení k tomu, aby představili vás novým druhům nebezpečí, spolu s již důvěrně známých .

Hra dělá podobá se jeden ve Flink do určité míry, ale tam jsou nějaké rozdíly, stejně jako nějaké nové rysy. Především, Lomax nezvedne a hodit nejrůznější námitky nebo nepřátele. Jeho hlavní zbraň je útok rotace, vykonaný stlačením JUMP klávesa znovu zatímco Lomax vykonává skok již. Při otáčení, Lomax je více nebo méně nezranitelný nepřátelskými kreaturami. Dodatečně, jakmile on zvedne kouzelnou helmu, on může hodit to na nepřátele a helma poletí zpět k jeho hlavě. Helma chrání Lomaxa také, tak jestli on dostává hit on ne- nezemře ale ztratí helmu místo toho. Vy můžete mít víc helem v záloze.

Dvě inovace jsou nejdůležitější aby mluvily o. První pravděpodobně je očekávaný pro Lemmings hru, Lomax může najít zvláštní schopnosti které on bude potřebovat aby překonal všechny úrovně. Tam jsou jen málo z nich, jako umístění plovoucích platforem, kopání skrz zdi nebo helmu s rukou která dovoluje vám uchopit na plovoucí platformy. Jestli vy vyčerpáte zásobu schopností, jen rozhlédnou se kolem pro nový hrnec který bude objevovat se ze země. Kromě schopností, otevřením a rozbíjení hrnců vy najdete kouzelné helmy, zlatý mince nebo extra život. Druhý důležitý význačný rys je vícenásobná letadla pro hru. Toto znamená, že na nějakých úrovních, Lomax najde způsob jak spět k hráčům hledisku nebo v opačném směru, což dělá úrovně zajímavější než jednoduchý zanechaly-ten - right posun.

Protože Lomax je jediný ne pod Evil Edovým kouzlem, většina nepřátelských kreatur v jeho hledání aby chránilo země bude řízený Lemmings. Udeření jich ve skutečnosti rozbije kouzlo a uvolnit je. Tak tam je šetření Lemmings v této hře také. Po záchranném 50 Lemmings, vy odemknete prémiový stupeň na konci aktuální úrovně. Prémiové stupně jsou naplněné mincovými taškami. A sto zlatých mincí dává vám extra život. Vy začínáte s třemi životy a třemi kredity, znamená, že můžete si vybrat zda pokračovat nebo začít přes jakmile vy ztratíte celý váš život. Po končení každé části, která obvykle se sestává několika stupňů, vy dostanete heslo. vstupem heslo, můžete pokračovat ve stejném množství životů a kreditů, tak po učící se část, možná, že bys mohl chtít hrát to přes bez ztrátového života a dostat lepší heslo.

Heslový význačný rys je nezbytný pro dlouhou hru takto. Lomax není naivka, třebaže to není příliš obtížný také. Platformer veterináři mohou najít to trochu snadný na začátku, ale to dá vám nějaký pot později. Vy obeznámíte sebe s novými nebezpečími a jestli vy jste ztratili příliš mnoho životů, hesla hodí se. Nicméně, počet mincí, schopnosti a Lemmings zachránil nejsou ušetření s hesly.

Pokud jde o další věci v hře, vy objevíte je sebe, protože tam jsou příliš mnoho věcí aby popisovaly a to znamená tuto hru bude držet vás jevící zájem do konce. Adventures Lomaxa je dobrá hra, jistě až k úkolu v téměř každém části a budou zajímavý dokonce k těm, kdo nemyslet platformy jsou jejich oblíbený žánr.

Hra bude běžet ve Windows sadě k 8 nebo 16 bitovému barvám módu.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Psygnosis Limited

Obrazek:Lomax - stáhnout

52xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo