Battle Wrath
Battle Wrath - náhled

Nech to být stanovený že můj účel hodnotící hry je aby byl tak ohleduplný jak je to možné. To je protože tam jsou všechny typy venku. Tam

...

Super Mario Bros. Recenze

Recenze | Screeny | Ostatní


Super Mario Bros (SMB) je asi jedna z nejznámnějších a zároveň prvních plošinovek / arkádéovek a v dnešní době asi nenajdete moc hráčů, kterým by tento titul nic neříkal. Jeho popularitu také dosvědčuje fakt, že se jej po světe prodalo více než 40 milionů.

Hra disponuje v té době ještě možná ne příliš otřepaným příběhem (alespoň tedy na videohry) - drak unesl princeznu a vy máte za úkol jí donést kolu. Ve skutečnosti jí spíše zachránit, jak už jste si jistě domysleli, protože tento pohádkový námět je dnes již dávno pasé.

Prostředí je vcelku povedené a nudit se skutečně nebudete. Level design a vcelku slušný počet druhů příšer se dohromady postarají o slušnou zábavu na spoustu hodin. Cestou se také setkáte s několika bonusy v podobě houby, jakési kytky, po níž se vám naskytne možnost střílet a hvězda, po které jste na chvíli nesmrtelní.

Pro Nintendo znamená tento trhák slušný rozjezd v úspešnosti této společnosti a myslím, že na něj budeme vzpomínat ještě po mnoho let.


Rok vydaní: 1985

Vydali: Nintendo

Obrazek:
terezka

erika

marie
Super Mario Bros. - stáhnout

269xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo & Paddyjanaj 29.06.2011 reaguj
proč mi nejde spustit?
Ruzena85 04.01.2011 reaguj
Angelo 12.12.2010 reaguj
ted si muzete zahrat hra super mario online jako flash hru ;)
denča 07.11.2010 reaguj
paddy 19.10.2010 reaguj
tak jo no :)
Back.15 19.10.2010 reaguj