SpellCraft - Aspects of Valor
SpellCraft - Aspects of Valor - náhled

Spellcraft může nejlepší být popsán jako všechno ven strategie ale má nějaké aspekty dobrého dobrodružství a trochu RPG. Zdaleka, nicmén

...

Hero Quest Recenze

Recenze | Screeny


Já pamatuji si Vánoce kdy já jsem byl jen dítě. My jsme navštívili nějakého přítele mé maminky a jsme rozhodli se slavit společně také. Sníh padající před oknem, hudba využívala rádia a my právě jsme skončili jeden z největších krůt jsem kdy viděl. Pomalu to probouzelo se na nás , že čas pro rozdávání našich dárků přišly. Z větší části moji bratři a já jsem dostal standardní dary; nové ponožky a nějaké kombinézy, ale poslední balíček udělal tyto specifické Vánoce nejlepší k tomuto datu! Schovávejte se za celý jiné tam objevili se velký čtvereční bow - tied dar pro my oba. Jak my jsme odtrhli papíru my náhle jsme viděli že to byla hra. Ne jakýkoliv druh hry, ačkoli, ale jeden z nejdřívějších RPG-TYPE hry vůbec kdy udělaný: Hledání hrdiny - stolní hra! Mě a moji bratři zůstali vzhůru všechno té noci (a mnoho z následujícího nocí také) hraní této hry od začátku do konce. Ještě nikdy nejsme jsme neviděli cokoliv, jako je toto předtím, a já jsem byl hákovitý RPG'S od té doby. Jestli já mohu dívat se na nějakou /každou /žádnou hru na Abandonia a říct:' to hra změnila můj život!pak to by muselo být tento.

Samozřejmě od to je PC verze stolních hry tam jsou jistých rozdílů, ale oni jsou všichni pro lepší. Například vy můžete jen vidět výhled z osoby, kterou vy hrajete, namísto vidění všeho na stole. Dělá hru realističtější. A také úvod je moc chladiče v PC verze. Jak pro zbytek hry to je jen jako stolní hra. Tak těm z vás kdo je obeznámen s hrou může jen stáhnout hru ihned. Zbytek... čtěte dál.

Vy můžete hrát nějakou /každou /žádnou kombinaci čtyř hrdinů, barbar, trpaslík, skřítek a kouzelník. Toto míní že můžete ve skutečnosti hrát hru v hot - seat módu jestli chcete hrát to společně s přítelem. Na začátku každé mise vy dostanete krátký popis příběhu vzadu, a co vy budete potřebovat udělat aby jste mohli postupovat. A tip je pro začátek nejsnadnější mise a začít vydělávání nějaké rychlé peníze abys mohl koupit nějaké potřebné vybavení. Také měl bys všude kontrolovat na zakopanou hřivnu a tajné dveře jak tam je mnoho v hře. To je také mající cenu zmiňování se o , že hra je úplně myš řídila. Grafika a zvuk je hezký také, a znovu-vytváří pocit stolní hry k nejmenšímu detailu.

Spiknutí v hře je, nicméně nic zvláštního. To je standardní příběh ve kterém svět je v nebezpečí, a jen vy můžete chránit den... to je IF vy se můžete ukázat být váš mající cenu...

Jako uzavření nechá mě jen slovo že já mám ještě stolní hru v mém přístěnku, a že já vychutnávám aby ukázat to jednou za čas. Pro mě tato hra vždy bude mínit něco zvláštního.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Gremlin Interactive Ltd.

Obrazek:Hero Quest - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo