Congo Bongo
Congo Bongo - náhled

Jeden z lepší znát klasiky je rozhodně staré písně ale dobrák ve jménu konžského bongo.

Vy jste průzkumník v nejhlubších nejtmavěj

...

Island of Dr. Brain, The Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra byla udělaná v roce 1992 a je část Sierra Discoverů sérií. To je plné všech druhů hádanek a já jsem užil si ten hodně.

Hra vyráží s Dr. Mozek Říká vám jak on pracoval opožděný v jeho laboratoři a jsem byl vrazit s růžovým plameňákem a plány pro jeho poslední přísně tajný projekt byl ukradený. Naštěstí, Dr. Mozek nechal skutečnost, že projekt vyžaduje zvláštní baterii aby operovala. Baterie lze nalézt v jen jednom místě - Dr. Mozkový privátní ostrov. Váš úkol je aby šel do jeho ostrova, dostat baterii a přinést to zpět k němu. Na ostrově, budete muset projít Dr. Mozková bezpečnost plete. Jestli vy jste v nějakém /každém /žádném problému, vy můžete použít hodinky narážky aby kontaktovala Dr. Mozek a on dá vám nápovědy. Některý z hádanek jsou snadný, jiní nejsou.

Grafika jsou fešná a to je plné velikonočního vajec (kliknutí na všem vy vidíte). Tam je dokonce malá řeč a můžete si vybrat mezi Adlib, Všeobecný MIDI a PC diskutující hudba.

To je dobrá hra, ale bohužel to je hodně snadnější než to je předchůdce, hrad Dr. Mozek. Já naléhám na vás, abyste zkusili nějaký (nebo všechno) hádanek na odborné úrovni. Oni jsou moc pilněji pak. Proste tlouct můj záznam v "věži Hanoj" hádanky na odborných úrovni - 468 pohybech!

Ochrana proti kopírování poznámka: kdy tázaný pro šíři a délku souřadnice na začátku, jen kliknutí kdekoli na obrazovce a hra přijme je!

Část Sierra Discoverů sérií


Rok vydaní: 1992

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Island of Dr. Brain, The - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo