Qix
Qix - náhled

Arkáda zde my dále ! Qix je jeden z těch opravdu pravých klasik arkády. Vaše práce je aby tvrdila zvláštní procento obrazovky kreslením m

...

Eric the Unready Recenze

Recenze | Screeny


Erik nehotový je jeden z těch her že vy si budete pamatovat pro život. Když jste jednou hráli hru, to se stane částí vás. Vy nikdy nebude schopný dívat se na cokoli stejným způsobem znovu. Hra začíná jako jinou dobrodružnou hru sadu v středověké érě v Británii - nádherná zelená kopcích obklopující malá vesnice s pohádkovým hradem na nejvyšším bodu. Ale toto je první, poslední a JEDINKRÁT tento hra vůbec kdy vzhled a celkový dojem jako obyčejná dobrodružná hra.

Erik Unready přináší nový život k Adventure žánru - ve skutečnosti jsem šel bych pokud říct, že to vytváří celou novou větev tohoto žánru. To užívá známé platnosti od dalších dobrodružných her, žvýkat nahoru je a plive je úplně novým způsobem. Jestli vy nerozumíte co já mám na mysli, zkusit vyzývajícího Pegase později v hře, a vidět co objevuje se. Řekněme jen vy účastníte se překvapení.

Hra sám je o statečném rytíři boji pro spravedlnost a sláva v době, kdy hrdinové jsou málo. A, dívající se na vaše vlastní přednosti, zdá se to bude stále zůstat tímto způsobem pro docela nějaký čas. Základním způsobem vy jste nejhorší rytíř vůbec kdy jít na britském území. Jen jedna osoba v celém království věří ve vás, princezniny Lorealle notábl. To by nemuselo přijít jak velké překvapení , že kousek později v hře, kterou ona dostává unesená, a že je na tobě zachránit spravedlivou dívku. Překvapení v hře přijdou kdy vy objevíte jak předpokládá se, že vy budete řešit jiná hledání skrz hru. Dovolte, abych Vám dal další příklad. Vaše první hledání zahrnuje (předpokládá se) okouzlenou farmářskou dceru, roztoužené láskou prasátko, dobrodružství uvnitř venkovní toalety a řádící krav! Zvuky zajímavé? To je. A každý detail bude popsaný v zítřejších novinách. Noviny doprovodí vás skrz hru. Dokonce v nejhlubších kobkách nebo nejvzdálenější dosáhne království tam vždy bude noviny čekání na vás.

Ovládací prvky v hře se mohly zdály kousaly obtížný nejdříve, ale nechat se zmást. Herní systém je extrémně snadno použitelný. Všechny nejběžnější příkazy jsou uvedené v levém sloupci, a vy můžete buď užívat vaši myš aby udělala věty nebo jednoduše psát je s klávesnicí. Vy můžete použít buď vaši klávesnici nebo vaši myš pro nějakou /každou /žádnou akci v této hře. Chůze je udělaná buď kliknutím na kompasnebo napsané směry v příkazovém řádku. Jeden hezký málo význačného rysu o hře je že to všechno se koná v reálném čase. Opusťte hru sám, a čas projde.Jestli chcete trvat na svém kdykoliv v hře, jednoduše psát ' WAIT ' v příkazovém řádku.

Když přijde na grafiku a hudbu, Erik skóruje vysoké body. Obrazová grafika (jako úvod) jsou úžasně urostlý a rival ti Sierra. Herní rozhraní je zřetelný, mít všechny detaily popsané v okně pod scénovým obrazem. Společně s příkazem barem oni dělají pro vynikající dobrodružství cítit. Hudba může jen být popsán jako fantastická. To zvyšuje pocit hry svým způsobem já nemohu dokonce popisovat.

Kdybych byla minimalizovala recenze do několika věty jen, jsem řekla bych že tato hra překvapí vás na všechny úrovních. Humor je delikátní ještě ostrý jak nůž. To je dobrodružství s postojem!

Kopírovací-bezpečnostní kódy jsou zahrnuté v archivu.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Legend Entertainment Company

Obrazek:Eric the Unready - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo