Lord of the Rings Vol. II - The Two Towers, T
Lord of the Rings Vol. II - The Two Towers, T - náhled

J. R. R. Tolkienův pán prstenů sv. II: Dva věž- ovo je, jak titul jasně státy, druhá část Tolkienova pána trilogie prstenů. Jak tomu čast

...

Enclosure Recenze

Recenze | Screeny


Vy jste Mike Goodman, opoziční umělec který žije s jeho přítelkyní v sešlém apartmá. Vaše práce je lidem triku do myšlení vy můžete kontaktovat mrtví. Vy máte málo peněz a žádné jiné práce. Jednoho dne vy setkáte se s mužem nazvaným William Mayfield kdo nabízí vám $10,000 jít s ním k vzdálené ledové stanici nazvané Maria. Vy ihned přijmete, a druhý den ráno vy jste vypnutí. Cíl: Grónsko.

To je podezřelý že tam je duch oblíbený staniční Maria. Po prvním kontaktu v duchu, věci začnou jít špatně - příšerně špatné. Cizí naftové skvrny zdají se všude po stanici, smrt jde klepání, a ne každý člověk je koho oni první zdál se být. Je na tobě najít tajemství za úmrtím událost všude kolem vás, a přesně kdo je za nimi.

Hra je docela urostlý. Příběh drží vás hákovitý od začátku, chtít vědět více. Samozřejmě, jediné řešení to je hrát. Hádanky nejsou příliš obtížné a měl jsi žádný problém se stává se ztracený.

Jeden věci, které vystupuje většina jsou příkazy.Tam jsou zkratky pro nejběžnější příkazy, jako je ' t' pro hovor, o' pro otevřený, a ' l' pro pohled. Je tam mnoho také jiné způsobů, jak říct jedné věci v této hře. Toto by mělo pomoci vyhnout se frustrujícímu momentům které často vzniku v takových dobrodružstvích, kdy vy jste věděli si rady ale to vzalo 10 minuty aby vyřešily správný příkaz použít.

Jediná věc nemajícímu dostatku hry je pravděpodobně délka. Více hloubky mohla dostala znakům, a já cítím se jako hra skončila příliš rychle. Přece však, je to velmi příjemný a já doporučuji to nějakým /každým /žádným fanouškům dobrodružného žánru.

UPOZORNĚNÍ: Tam jsou nějaké grafické scény v této hře. Jestli nemohl ovládat 5 dnů Stranger nebo 7 dnů skeptik, nepokusí se o hrát tuto hru.


Rok vydaní: 2004

Vydali: Femo Duo Entertainment

Obrazek:Enclosure - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo