Clue!, The
Clue!, The - náhled

Už jste někdy chtěli vědět, co to by byl jako být pán kriminální bez toho, muset ve skutečnosti dostat vaše ruce špinavé? Teď vy můžete z

...

Railroad Tycoon Deluxe Recenze

Recenze | Screeny


Já ne- nebudu obtěžovat rčení moc o této hře protože já jsem již vysvětlil všechno v recenzi pro originálního železničního magnáta, také dostupný na Abandonia. To je luxusní verze. Tam jsou nějaké rozdíly, tak já se zaměřím na ty.

Hra zůstává stejný. Toto hra držela všechny aspekty originálu, ještě nějak já nedostanu ten samý pocit při hraní toho. Já stále cítím originál je víc veselá zábava (možná, že to je jen proto, že já jsem opravdu dostal hákovitý na tom jedom).

První věc si všimnete jsou lepší grafika a zvuky. Toto verze opravdu zlepšuje na těchto, zvláště zvukových efektech, které mají významy. Při kliknutí na přírodní zdroje jako jsou gumárny, vy slyšíte hromotlucký zvuk. :) guma? Jižní Amerika? Ano, tam jsou dva další mapy přidaly. Vy můžete budovat vaši síť železnice v Africe a v Jižní Americe také! Samozřejmě to dělá nové lodní náklady dostupné, nějaké další staniční styly architektury a, přirozeně, nějakých nových motorů.

Toto hra je, proto, upgrade originálu. To je zlepšený ve všech aspektech bez změny brilantní hry.

Také najdete nějaké změny v animacích. Nezapomeněte jak jste sledovali pracovníky budovat most s tím poslední hoch ne protože věděl kam jít... Dobře už nikdy. Teď takové věci jsou ukázané s nějakým ještě krásným obrazem. Hezký, ale menší veselá zábava.

Já dám tuto hru 4 protože to má držené všechny aspekty originálu, přece však necítí jak veselá zábava aby hrála.

Toto hra bude žádat vás abyste jmenovat vlak ve velice začátku. To je autorskoprávní ochranné opatření to bylo vyřazené v originální hře. Zde, nicméně, musíte odpovědět správně. Všechny vlaky které byly zahrnuté v příručce (která byla moc velká aby přidala - 65M) jsou přidaná v něco navíc pod "vlakovou identifikací".

Hra pracuje s WinXP, ale budete muset provozovat uvést do funkce soubor první a nastavit hru k žádnému zvuku (přinejmenším to pracovalo pro mě). VDMSOUND práce jen pokuta, a žádné problémy s MS-DOS nebo DOSBOX také.


Rok vydaní: 1993

Vydali: MicroProse Software, Inc.

Obrazek:Railroad Tycoon Deluxe - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo