Beetlejuice in - Skeletons in the Closet
Beetlejuice in - Skeletons in the Closet - náhled

Už jste někdy měli kostry v přístěnku? Pak víš že oni jsou docela otravní, a vy víte proč vy musíte se zbavit jich v toto málo hry.

...

African Adventure Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra byla původně udělaná pro dobrého starého staršího kapitána 64, ale o desetiletí později to bylo portovat PC DOS, které zdá se poněkud cizí od do roku 1997 MS-DOS již bylo tlačené stranou jinými operačními systémy. Ticho Tony Baechler a Audrey De Lisle udělal právě to a tak nám dal toto hezký málo C64 klasický.

Toto hra může jen ovládat dva slovo příkazy, tak neprosí udělat věty - to nebude rozumět tomu. Také, z nějakého důvodu, vy potřebujete aby psali všechny příkazy s velkými (BIG) dopisy.

Rekapitulace zahrnutý je určen pro C64 verze, ale portová verzi je moc věrný originálu, tak vy můžete použít to bez ohledu na to.

A nyní o příběhu...

Toto hra bude učit vás význam čtení, zvýšit vaši představivost. Předtím než vy jedete do postele, vy dostanete knihu, kterou vy jste chtěli číst. Kniha není v úplně nejlepší podmínce, tak stránka padá a vy čtete průchod na tom. Čtěte to a nechá vašemu myšlenkám proud.

Teď vy jste v srdci Afriky na vašich dobrodružstvích a vy potřebujete aby našli poklad krále Salamon. Máte co to bere?

Hra je textové založené dobrodružství, tak žádná grafika zde. Také nejsou žádné zvuky (tak ne- nastavit hlasitost).

Africký Adventure to je docela krátké a s velmi nízkou schopností opakování, ale to není marné poskytuje vám má rád žánr. Nicméně, tam jsou mnohem lepší textové hry venku tak hrát tento jestli již máte dokončený celý jiní které my nabízíme v žánru.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Tony Baechler

Obrazek:African Adventure - stáhnout

42xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo