Railroad Tycoon Deluxe
Railroad Tycoon Deluxe - náhled

Já ne- nebudu obtěžovat rčení moc o této hře protože já jsem již vysvětlil všechno v recenzi pro originálního železničního magnáta, také

...

Atomix Recenze

Recenze | Screeny


Atomix je zábavná logická hra vydaná firmou Thalion Software již v roce 1990 kde se v bludišti pohybuje molekula a vy jí musíte správně doplnit, než vám vyprší časový limit.

Ve hře si můžete vybrat jednoho nebo dva hráče. Ve hře pro více hráčů vítězí ten, kdo má více bodů. Pokud nestihnete molekulu poskládat v limitu, tak máte na výběr dvě možnosti: odečíst body nebo zopakovat kolo.

Cílem hry je složit molekuly z jednotlivých Pohybovat atomy po bludišti lze jejich vybráním a pohybem nahoru, dolu, doleva nebo doprava. Pointou je, že pohybující se atom se nezastaví dřív, než narazí na zeď nebo jiný atom. Protože není možné zastavit atom uprostřed pohybu, je nutné dobře plánovat, jak dát molekulu dohromady.

Hra má celkem 30 úrovní, prvních devět je vypsáno níže, po každých pěti úrovních je navíc i bonusová, v níž jsou namísto atomů Erlenmayerovy baňky, které jsou vyplněny různým množstvím tekutiny a samozřejmě se mají umístit podle předepsaného vzoru.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Thalion Software

Obrazek:Atomix - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloJAREK 24.10.2015 reaguj
hjgzu