Battle Wrath
Battle Wrath - náhled

Nech to být stanovený že můj účel hodnotící hry je aby byl tak ohleduplný jak je to možné. To je protože tam jsou všechny typy venku. Tam

...

Joust CGA Recenze

Recenze | Screeny


Turnaj je hra která opravdu nepotřebuje žádné úvod. Jsem si jist že budete mít jsem slyšel o tom předtím. Jestliže ne, turnaj je hra kde vy hrajete hocha s tyčí jízdou kolem na pštrosovi a používání řeklo tyč aby srazí další turnaje jejich ptáky.

Grafika je nic zvláštního - to jen užívá pomeranč, červený a tmavozelený pro všechno - ale oni pracují dobře společně, a nezraní vaši oči tolik jak standardní CGA hru, třebaže oni inklinují k pustit se za malé vrtání dvě hodiny. Ale jestli opravdu ty nemůžeš jednat s tím, jen jít hra VGA verze.

Zvuk, samozřejmě, je moc základní, sestávající se pouze několik málo pípnutí a opilý z PC mluvčí, ale to je udělané docela dobře, a neroztrpčí vůbec. Některý ze zvukových efektů jsou ve skutečnosti docela dobře umístěný, jako je vaše pštros klouzání k zastavení.

Celkově, zatímco to není úžasný, to je dobrá hra (zvláště jestli vy otrávíte se) a hodnotný 4. A, odvážím se já říkám to, já pochybuji že-založené hry arény jako neskutečný turnaj by mohl existovat bez tohoto druhu prekurzoru.

Jediné, co potřebuje být má na paměti zde jsou to, že hra proběhne příliš rychle s cokoli asi 3000 cykly.


Rok vydaní: 1983

Vydali: Williams Entertainment Inc.

Obrazek:Joust CGA - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo