Last Ninja, The
Last Ninja, The - náhled

Toto je si jist jeden z nejlepších sérií vůbec kdy udělaný pro staršího kapitána 64. To byl docela revolucionář v roce 1987, a ihned vzal

...

Magic & Mayhem Recenze

Recenze | Screeny


Vy můžete dostat plný diskový obraz Magic & zmrzačení z našeho ISO sklepě.

Používá kouzlo chaoticky veselou zábavunebo dělá užívání kouzla vyvolá zmatek?Z odpověď leží uvnitř následujících řádků.

Cornelius, mladý kouzelník, přeje aby stal se jeho Uncle Lucanovým učněm. Dychtivá očekávání jeho studia, on přijede do Lucanova domova krátce po ukončení neprodyšný Academy, jen najít jeho strýce šel a dům v rozvalinách. (poté co Wikipedia)

on rozhodne se začít jeho strýcův létací stroj aby mohl najít ho, ale bohužel, on zřítí se blízký les. Lucanův oblíbený havran, "Hermesové", oslovuje ho s těmito slovy rady: "následuje cestový Cornelius. Cesta tisíce mil začíná jednotlivým krokem!" A tak magické dobrodružství začíná!

Kouzlo & zmrzačení je RTS hra fantazie se silnými RPG elementy. Tam jsou tři oblasti. Každá oblast je rozdělený do regionů, s každým regionem být oddělovací úroveň vy musíte tlouct s potíží dle vaší volby: uveďte, učně, znalcenebo mága). Vy ovládáte mága který může obsadit kouzla která zahrnout vyzývající kreatury, a ničení/ošetřování. Vyzvané kreatury také jsou pod vaší kontrolou, a oni velmi se liší (skřítky, kostry, jednorožce, a tak dále). Licí kouzla také stojí manu. Mana je zásobený obsazením Places moci (podstavců které aktivovat kdy váš mág nebo jedny z vašich jednotek stojí na nich), nebo použitím nahoru one - use "many skřítků". Kromě obsazení kouzel, váš mág může také sbírat položky jako je jídlo nebo pití, které je užitečné pro obnovení zdraví kdy potřeba vyvstává. V každém úrovni vašem primárním úkolu je aby porazil nepřátelského mága, ale tam jsou také nějaké sekundární cíle které dát extra zkušenosti body. Tyto body jsou užíván pro zlepšit vaše kouzelné statistické výkazy a koupit více talismanu prstenů pro kouzla. Ne-tak-populární "Vy jste poražen!" zpráva se objeví jestli Cornelius nebo nějaký /každý /žádný spojenecký mág umírá.

Hláskuje systém je docela jedinečný. Použití skládací vak kouzlo-box, vy můžete spojit kouzelné přísady (jako je mandragora, jetel, síra, atd, která je sebraná skrz úrovně) s jinými talismany (Law, chaosnebo neutralita) dát vám jiné kouzlo před eachlevel začíná. Před každou misí vy můžete shromáždit jedinečnou sadu kouzel, která je prakticky celá hra z jeho vlastní. Zaklínací kniha je moc kniha užitečné informace, jak to obsahuje detailní informaci ze všech regionů, kouzel, kreatur, přísad, a artefakty.

Kouzlo & zmrzačení vypadá chladné. Modelovací hmota grafika jsou všude a to hodí se hře dokonale. Z úplně první moment vy vidíte skřítka vy budete zamilován do čarovné vzhledu této hry má. Grafické triky jsou ok, ale nebýt nic efektní. Zvuky jsou prostě báječné, a budou mít magický vliv na váš ušní maz.

Hlavní nedostatky tato zajímavá hra je jeho hra, která je pomalá a nepořádná, a tvrdý aby ovládala. Tam je moc malá šance která vaše mysl bude vložená do toku hry, protože třebaže tato hra je hraná v reálném čase, realitě-akci nedostačí. Toto ne - neobtěžovalo mě moc, ale předpokládám, že to bude odrazovat některé lidi z hrající hry dále.


Rok vydaní: 1999

Vydali: Mythos Games Ltd.

Obrazek:Magic & Mayhem - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo