Dragon's Lair - Escape from Singes Castle
Dragon\'s Lair - Escape from Singes Castle

Dragons Lair je legenda mezi videohry. Kdy to přijelo do scény arkády bylo to jako nic jste si vůbec kdy viděný předtím: Hra byla interak

...

Lost Admiral, The Recenze

Recenze | Screeny


Je čas požadovat zpět jaký byl váš infact. Váš oddaný přítel který zůstal v loďstvu zatímco vy být odvolaný, potřebují pomoci. Vy jste muž pro tuto misi: Ztracený admirál. Nikdo nemůže zastavit vás tento čas. To je buď vítězstvínebo SHAME!

Především, vy potřebujete aby vytvořili důstojníka aby začal tuto hru. Po tom to je obeznámený s hrát mnoho učící se hry s nižšími úrovněmi potíže a vhodný nastavení aby zvykla si na volící lodě efektivně, herní ovládací prvky a hlavní uspořádání herní mapy. Učící se hry nepůsobí na historii řadu důstojníků, tak experiment podle přání. To je se scénáři a kampaně že vy budete vydělávat vaše hodnost záda. Kampaně jsou dva nebo více scénáře přidaly nahoru. Vyšší úroveň potíže vy vyberete si ve volbách, vyšší AI budete muset bojovat proti.

Hra postrádá vážně když přijde na zvukové efekty, a grafika také není moc uspokojivý a nějak kočárek; ale hra pokrývá pro tyto hmyz. Násobek AI úrovně, společně s jinými druhy lodí aby zvolily, zvýšit schopnost strategických kalkulací.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Quantum Quality Productions

Obrazek:Lost Admiral, The - stáhnout

42xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo