Gear Works
Gear Works - náhled

Pokud se vám líbí hrát si hry hádanky, pak vy rozhodně budete chtít dát práce výbavy otočení, tak říkajíce. Tam je víc než dost herní hry

...

Prince of Persia Recenze

Recenze | Screeny


Hra od Jordana Mechnera, která se díky své popularitě dočkala nejednoho pokračování. V této hře, zahalené do poněkud jednoduššího 2D kabátku, se v roli mladého prince vydáte zachránit princeznu od zlotřilého sultána. Je tedy na vás,abyste prošli 12 zrádných levelů a vysvobodili tak princeznu.

Jednoduché jak facka, teda až na pár maličkostí. Kobky a palác, kterými musíte projít jsou posety všemožnými pastmi: propasti - tak s tímto se setkáte opravdu na každém rohu, tady je důležité naučit se správně si načasovat skok a všímat si míst, kde se může propadnout podlaha, jinak vám přeju příjemný let, protože cesta dolů bývá v mnoha případech nechutně hluboká nášlapné plošiny - část podlahy, na kterou když stoupnete, otevřete mříže (ale jen na určitou dobu), tlačítka mohou mít i opačný účinek, takže vám mohou cestu zablokovat a vy se tak budete muset vracet, nebo se v některých případech vydat oklikou bodáky v podlaze - nepříjemná věc.

Nejlepší způsob, jak je překonat spočívá v tom, že je normálně pomalu projdete nebo prostě přeskočíte, v opačném případě pudete pod kytky a level začnete od začátku (ostatně jako v každém případě smrti) ocelové zuby - další past, u kterého budete potřebovat dobré načasování, stačí jen projít než zuby sklapnou.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Broderbund

Obrazek:Prince of Persia - stáhnout

44xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal George.Vmarek619 23.06.2011 reaguj
jak to mám stáhnout????????????