Micro Machines 2: Turbo Tournament
Micro Machines 2: Turbo Tournament - náhled

O rok později, v roce 1995 vydává Codemasters druhý díl Micro Machines.

...

Little People Farm Recenze

Recenze | Screeny


Malá lidé farma je moc barevný, což je dobré jak to je zaměřený na děti. Nicméně tato hra je nejtěžší na hnoji - to je velká hromada svinstva. Dokonce nejvíce mdlý, vyprázdnit mysl dítě by mohl najít tento nárok na ne víc než pět minut veselé zábavy.Moje dva roky starý klikl asi třech krát, ječel ' SHEEP, pak utekla aby udělala nepořádek. Ona našla nic zájmu za prvním letmým pohledem v barevných obrazovkách.

Každá položka na hlavním zobrazení, stodole, silu, kuřeti, krávě, a tak dále může být odkliknutý na předložit... nadchnout... čtyři obrázky toho samého objektu - jeden za období. Vy můžete kliknout na každou položku pro jeden - spočítat je - jednu animaci. Jediná obnovující kvalita, by mohla je, a já zdůrazním by jsem mohl jsem, že můžete tisknout každou položku. Já připouštím, že já ne - jsem nezkusil tuto volbu, tak já jen hádám že by tu bych tiskl objekt heslovitou formu pro barvicí. To může být užitečný jestli vy máte děti, které milují barvicí.

Hudba je jen tam, vůbec ne rozptýlení dost, aby zastavilo vás z upozornění jak chybění a prázdný toto software je. Tak pak, proč na světě nikdo nechce toto opustilo - ne zapomenout opuštěný, tento software byl úmyslně zahrabaný do nadějí na chránit budoucímu generaci - software? Jestli vy jste jako já, pak jen proto, že vy můžete říct , že vy máte to, a přidat jeden další k počtu softwarových titulů vy máte. Patetický , že ano!?


Rok vydaní: 1992

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:Little People Farm - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo