Rampart
Rampart - náhled

Zde jde pravdivou arkádu klasickou. Opevnění je jedním z her, které jednou naplnily arkády hraní po celém světě. Původně uvolněný od Atar

...

Lion King, The Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra byla udělané dva roky po vydání pramenu známé kresby která nese stejné jméno. Kresba byla jedním z nejlepších a nejúspěšnější Disneyovy produkty, a hra neustoupí moc.

Vyznačujte se digitalizovanou hudbu a řeč že my všichni jsme měli rád tolik již v roce 1996, a také vyznačuje se úžasnou, barevnou a grafika tekutiny. Vy hrajete roli Young Simba. Hra je docela jednoduchý a přímý; vy pobíháte džungli vyhnout se překážkám a otravným kreaturám které měly něco za lubem.

Jak vy postupujete skrz úrovně, vy rostete a řvát schopnost dostává více powerfulas, stejně jako neslušná stávka.Každých pár úrovní vy se setkáte s - ův šéfem ' že vy musíte porazit. Jediná stinná stránka k hře že já mohu uvažovat o je že začíná to být trochu jednotvárný po chvilce, a jakmile vy jste mrtví vy musíte začnete celou cestu ze začátku. Které může být dost frustrující, zvláště jakmile vy dostanete se do tvrdších úrovní.

Pro počítat to všechno, to je ohromné hry pro děti které přát si aby vychutnávaly malebnou grafiku a mít nějakou veselou zábavu :)


Rok vydaní: 1994

Vydali: Westwood Studios

Obrazek:Lion King, The - stáhnout

46xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo