Cardinal of the Kremlin, The
Cardinal of the Kremlin, The - náhled

Toto hra zakládá se na knihu od Tom Clancy (kterou já silně doporučuji vám). Bohužel hra sám není ani jak dobrý ani jak vysoce doporučený

...

Life and Death 2 - The Brain Recenze

Recenze | Screeny


Život a smrt 2 je finální L&D hra udělala, "jestli vy jste ne- nečetli mou recenzi života a smrt 1 pak by mělo bys šlo a číst to ale já projdu nějaký toho, co já jsem říkal v této recenzi."

v L&D2 vy hry role chirurga a doktora v Toolworks nemocnici. Tentokrát hlavní ohnisko hry je mozek, kde jak L&D1 byl o břiše.

Také bylo tam velké množství zlepšení jako jsou víc informativní diagnózy. Vy dostanete se do zkoumat většinu tam těla této času (tváře, zbraní a noh). Také, budete mít několik nových nástrojů jako je kladivo, špendlík, VYŠETŘENÍ MOZKU a MRI skenování.

Toto také udělá to pilněji než předtím ale vy brzo budete učit se / dozvědět se díky malý v herní knize. A ohromný věc tento čas je vy můžete dělat všechny operace najednou, už ne muset skončit jeden před posunem na jako v L&D1.

Operování je složitější také tam jsou víc věci aby sledovaly jako je C02 úroveň a močový výstup stejně jako dobrý ole EKG. Také operování může být zábavnější právě teď s lepší grafikou a zvukový a schopnost užívat vrtáka.

Teď jestli toto nestačí, aby dělalo vás stáhnout to pak vy jdete nejlepší pohled další hra jak L&D2 je skutečný drahokam, jak pracovní verze je to velmi vzácný.

Tak jít a vychutnávat tuto ohromnou hru. (já hodnotím tuto hru 5 protože to je vzácná ohromná hra)

1. Kde je zvuk? Já jsem otočil to mimo standardně točit to na použitím clipboard ve vaší kanceláři.

2. Dělá L&D2 pracuje v DOSBOX? Ano to docela dobře pracuje v DOSBOX.

3. Toto hra je moc tvrdá!To bylo navržené aby bylo tvrdý, jen pokračuje v zkoušení a podívat se na rekapitulaci v http://hry.wikicities.com/wiki/průvodce:Život_a_smrt_II:__mozek

4. Je tam více pomoci pro tuto hru?Kdy v hře začne operaci pak opustila a šla řadit.

5. Můžeš pomoci mi?Ne! Jděte ven šek Abandonia fórum!

Vychutnávejte hru ;)


Rok vydaní: 1990

Vydali: Software Toolworks, Inc., The

Obrazek:Life and Death 2 - The Brain - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo