Christmas Matchup!
Christmas Matchup! - náhled

Úvod... Vánoční Matchup je Vánoce na téma křesťanské výchova obraz utkání.

Řekni mi příběh... Vy znáte největší příběh vůbec kdy ř

...

Legends Recenze

Recenze | Screeny


Jste vy připravený na správný čas? Jste vy připravený na krásný čas? Jestli vy jste, vy jste dobře-připravení. Nejste - li, vy raději si pospíšíte, protože jakmile vy začnete Legends, budete mít čas vašeho života.

Země byla udělaná jak experiment cizinců, pro vědecký výzkum a levnou zábavní hodnotu. Nicméně, hrozba vlny míru přes Zemi roste v alarmujícím poměru, tak cizinci se rozhodnou vzít 20 minuty čas z jejich života a cestovat svět a skrz čas, rozvážející výkonné zbraně nějakým stranám, zatímco ne - jiní, vytvářející ohromnou nerovnováhu která bude držet jejich zábavu jdoucí. Vy hrajete jak Billy, synovec profesor, kdo stalo se našel stejným způsobem času cestujícího jak cizinci, a, třebaže ne vědomý si jejich vlivu, oni všimli si něčeho zvláštní. Váš strýc pošle vám převzít těla místních lidí a zbavit svět tohoto zmatku, tak mír může znovu kvést.- ův grafika

legend a hra je vysoce připomínající Zelda. To má stejný grafický styl, s jasnými, radostnými barvami a kresbou-ish, shora dolů znaky. Herní více akce/zkoumání-orientovaný než Zelda, ačkoli. Vy bude procházející se z jednoho části země k dalšímu přinést položky, tlouct šéfy, vybudovat váš život znovu, a tak dále Také, po tlučícím šéfovi, vy dostanete malou, časovanou mini-hru. Co hra je, závisí na době a země, kterou vy jste přistáli v. Někteří jsou rána-a - mole klony, zatímco jiní jsou platformy. Vy budete vědět kdy vy vidíte.

Kontroly nad Legends jsou trochu nešikovný. Vy užíváte Z a X pohybovat levý a pravý, a P a L pohybovat nahoru a dolů. Mezerník střílí, vstup otvírá obrazovku inventáře, F1 ukazuje vaši mapu, F2 vzpomíná poslední zprávu a F12 mění gamu jas.

Je tam každý, kdo chce cestovat kolem světa a skrz čas, všechno zároveň? Uchopte vaši šanci právě teď, pak, a hrajte Legends, předtím, než to je příliš pozdě!


Rok vydaní: 1996

Vydali: Krisalis Software Ltd.

Obrazek:Legends - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo