Guilty
Guilty - náhled

To je pokračování Innocenta do chycené hry s Jack T. Ladd jak hlavní charakteristika. To vypadá hodně jako jeho předchůdce ale to dělá př

...

Last Ninja 2: Back with a Vengeance Recenze

Recenze | Screeny


Poslední nindža 2 je druhá hra sérií které byly původně určené pro C64. Po grandiózním úspěchu prvního vydání, systém 3 musel zlepšit již ohromnou hru jestli oni chtěli další hit. Pokračování nemusí být revolucionář ve srovnání s jeho předchůdcem, ale stále je považovaný za lépe a zůstává jeden z nejlepších C64 her vůbec kdy. Dokonce grafika byla zlepšená v poslední nindže 2, a zklamání hra byla držená k minimu.

DOS Verze vyšla dva roky po originálu a přístav byl udělaný řádně. Hra je nyní víc barevný, s mnohem lepšími ovládacími prvky a pohyb než DOS verze první hry a (téměř) bez úrovní které řídí vy šílení. Hra je v podstatě stejný jako u jeho předchůdce.

Armakuni se najde v dvacátém století New Yorku bez záchytného bodu jak on dostal se tam. Pocit, že jeho starý nepřítel Kunitoki má něco udělat s tím, Armakuni není neplánuje braní toho snadné. Ale on musí dávat si pozor, pro jiné časy přinést jiná nebezpečí.

Návrháři zkoušeli moc tvrdý (a byli většinou úspěšný) udělat každou rovný zajímavou aby hráli. Tam teď je větší číslo a různé druhy hádanek, většina které zahrnuje zacházení životní prostředí, třebaže někteří vyžadují položky a použití několika mozkových buněk. Nic příliš komplikovaný, dost ale pro malý výzkum a hodně zábavy.

Jak již zmíněný, PC verze pokračování má hladkou animaci a zjednodušených ovládacích prvků, tak nyní vy můžete snadno manévrovat s kurzorovými klávesami, skokem přesně, a zvednout objekty bez toho, mít bolení hlavy. Nemyslete hru je snadný, ale by neměl bys byl frustrovaný s řídicím systémem. Jediná vážná vada budou pomalejší hra než C64 verze, a kdokoliv, kdo hrála na originál jistě si všimne rozdílu. Přesněji, běh a posun je pomalejší než to by mělo být. Skákání se stává příliš rychle ve srovnání s během, a může být užíván pro rychle se vyhnout nepřátelům jestli je tam dost prostoru.

Boj je většinou v pořádku. Možná blokování by mohlo být implementovaný trochu lepší, ale tam je vždy "pirátský" technika která je snadná vykonávat s vaším Boem nebo Katana. Také, nezapomeň aby uchopila karbanátky na cestě, tyto jsou extra životy.

Třebaže to je pevná hra, to ne - moc budí pozornost na PC. To je skutečná hanba zvažující kvality hry. Pravděpodobně kvůli tomuto nedostatku úspěchu s dříve DOS verzemi, systém 3 nikdy nekonvertoval třetí a finální hru sérií k DOS.

Má rada je aby zkusila hru. To je ohromná směs akce a bojujících platforem, spolu s hádankami které bude pravděpodobně prosím nejvíce z hráčů. A pokud se vám líbí nindži také, na co čekáte?

Část posledních nindži her sérií


Rok vydaní: 1990

Vydali: System 3

Obrazek:Last Ninja 2: Back with a Vengeance - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo