Pushover
Pushover - náhled

Žádný protivník je moc rozkošný a chytrý málo hry. Vy jste mravenec, a vaše poslání je chránit Colin Curly- ovo trylkuje (lehké jídlo). C

...

Last Half of Darkness VGA Recenze

Recenze | Screeny


To je VGA-ENHANCED verze poslední poloviny temnoty, a tam jsou dvě pokračování, poslední polovina temnoty II a III, všechny dostupný v Abandonia. V tomto dosazení, váš cíl je aby dokončil dávku která vaši tetu, čarodějnice, nebyla schopna dokončit před její smrtí. Viděl jsem hůř, třebaže hra základním způsobem se skládá z čtení příběh v příručce a řešení nějakých hádanek pro odhalit ukončení.

Poslední polovina temnoty VGA není stejný jak originální, non - VGA, verze hry. Od té doby, co já hrál oba, já obsáhnu rozdíly. Nemůžeš zemřít v této hře vůbec: tam není žádná děvčata upíra aby drmolil vy všude po podlaze, ne Jason wannabes trhajícím vašem srdci z vaší hrudinebo každý z toho. Toto verze moc je snadná; většina místností byly odstraněná, s výjimkou ten, které potřebujete. Ve skutečnosti, hra je hodně procházka koláče. I když vy jste ne- hráli na non - VGA verzi, vy můžete stále vypadnout v pod hodinou. Tam jsou ještě děsivévypadající znaky, ale oni ne- nezabijí vás.

Hádanky jsou prakticky neexistující, a nejvíce zahrnují jednoduše běh kolem domu. Tam je dokonce zbytečná položka. Kromě příležitostné chyby která způsobuje malé červené linky aby objevily se na obrazovce, herní grafika jsou hezká, čistý, a mít snadno rozeznatelné elementy: duch vypadá jako duch, a dýka vypadá jako dýka. Jediný problém je že můžete sotva vidět sekeru. Zvuk většinou se skládá z dost otravného nápěvu na začátku. Tam je řeč nastavení, ale já jsem nemohl dostat to práci.

Poslední polovina temnoty VGA je docela zábava do té doby, než vy skončíte to, ale to nemá žádnou hodnotu opakování. Jedno dobrodružství je hodně všechno tam je. Tak pokud vy nebudete vychutnávat přehrávající dobrodružství, neobtěžují. Jestli jste neměli rádi non - VGA verzi a vy potřebujete něco pobavit vás, já budu doporučovat toto.

Změňte rychlostní nastavení v DOSBOX k 400 cyklům max. Vy také budete potřebovat aby montovali druhý pohon obsahující instalovat složku kdy vy instalujete.


Rok vydaní: 1991

Vydali: SoftLab Laboratories

Obrazek:







Last Half of Darkness VGA - stáhnout

19x



nejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo