Nebulus (aka Tower Toppler)
Nebulus (aka Tower Toppler) - náhled

Nebulus byl jeden z mých oblíbených her na mém dobrém starém starším kapitánovi 64 a pro toto PC-VERSION nemohu říct cokoli o hlavních de

...

King Arthurs K.O.R.T. Deluxe Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra vezme vás zpět 15. do století apokryfní Anglie. Jako jeden z rytířů kulatého stolu, váš cíl má vzít výhodu krále Arthurova odletu do křížové výpravy aby spojila Anglii pod jedním pravidlem - - vaším.

Jako otáčecí-založená strategická hra, tato hra není působivý. To je po tom všem dvoučlenná práce. Vy můžete najít lepší strategické hry v Abandonia. Ale strategická hra že můžete hrát v 15 minutách nebo menších? To je to, co tato hra je: výstřel strategického inzulín aby hrál přes přestávku na vypití šálku kávy. Jestli to je to, co vy hledáte, tato hra je pro tebe.

Rozhraní může jít pryč jak hrození, ale tato hra je jednoduchost sám. Vy přikážete jedinou kampaň skrz celou hru, v kterém vás jste schopni přesunout do jednoho teritoria za otočení. Ale ujistit se, aby držela vaši armádu v dosahový vašeho hradu; ztrácení vašeho hradu znamená ztrácení hry. Jako obranná míra, vy můžete opustit vojáky za bránit vaše teritoria: vy můžete znovu-vstoupit je zpět do vaší kampaně jakmile vy pošlete skrz zemi.

Přidat, aby potíž hry, čtyři jiné druhy námezdních vojsk jsou k dispozici pro udělat vaše nabídkové řízení: rytířstva, pěchoty, bowmen a praky. Pěchoty jsou nejlepší pro obranu, bowmen a praky pro urážku, zatímco rytířstva jsou opatrničtí vojáci. Zde jsou beran stolní detaily pro každý ze čtyř dostupných jednotek. Procenta jsou vypočítán založený na množství hrachu poškození oni mohou zasadit nebo odolat vztažený k ceně v zlatě za vojáka: (rytíř, A: 75%, D: 62%), (pěšák, A: 50%, D: 100%), (lukostřelec, A: 100%, D: 50%), (prak, A: 80%, D: 10%).

Vývojář nesmí dal moc myslel do tohoto: tam není žádná výhoda v nákupu praků. Oni mohou být moc silný v absolutních členech, ale pro cenu 2 praků vy můžete najmout 5 bowmen pro přesně tu samou útočnou moc a 5 krát obranná moc.

Jak Abandonia exkluzivní, tato luxusní verze ( komerční verze hry) přidává 4 knoflíky k hernímu rozhraní dovolujícímu vám opevnit hrad, vyzvat hráče pro turnaj ( dotek arkády k hře), vyzvat ostříže aby pomohl vám weakena teritorium (omezený na pár času, v závislosti na úrovni potíže), a sbírat záchranné daně (za cenu budoucích daní, a potenciální vzpoury). Další úroveň potíže je přidaný k této verzi: Rytíř. Zde vy jste úplně slepí, vy dokonce nevíte kde další hráči jsou. Vy můžete také přizpůsobit počet počítačových hráčů aby hráli proti, stejně jako vybrat vašeho vlastního znak (nejen Sir Lancelota).

Kliknutí na pravou klávesu ikony více informacínebo tiskový F1 za pomoc. Kort.doc soubor je také bohatý šťavnatých detailů.

Zatímco to je moc uspořádaná hra, hra hřeší pro jeho jednotvárnost. Počítačoví hráči jsou moc snadno vtlouct - - tolik tak, dokonce nový hráči by měli být schopen vyjít na vrchol ve většině zápasů - - a nedostatek map dalších než Anglie je hlavní opomenutí.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Brandon McMullen

Obrazek:King Arthurs K.O.R.T. Deluxe - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo