CyberRace
CyberRace - náhled

Nemůžete nikdy slyšeli o Cyber Race předtím, ale to byly ohromně medializovaný již v roce 1993 - mnoho reklam, časopisového pokrytí, a ta

...

Iron Lord Recenze

Recenze | Screeny


Z prvního letmého pohledu otvírací obrazovky...tato hra měla mě hákovitá! Já navrhuji, že vy podíváte se na něco navíc a hrát na dráhu z této hry (to je z C64 verze hry, přece však...). PC Verze má mírně horší zvuky a grafiku, naštěstí hra zůstala stejný (ale to dělá zdá se trochu loudavý).

Spiknutí není originál, ale pracuje hezky. Vy jste šlechtic vracející se do vašeho domácího království, jen objevit vašeho strýce vzal kontrolu zatímco vy jste byli pryč. Teď musíte zjistit armáda a bojovat jemu!

Vy se setkáte s jinými lidmi a většina z nich bude charakteristická pro jisté cechy. Jestli vy uděláte je jistou laskavost, spojí síly s vámi (jen představíte si vedení spolky mlynářů a templářových rytířstev do bitvy zároveň). Aby mohl vyhrát jejich laskavosti, vy první potřebujete aby našli je. Je tam několik míst vy můžete jít do, z hlavní mapy. Jednou za místo je vybraný vy uvidíte hezký málo animace braní vás vašemu cíli. Na příjezdu vy uvidíte samotu/klášter/město vy navštívíte a ve vlevo nahoře rohu malá rolovací mapa místa. Stlačením prostor vy zjistíte o místě vy jste v (jako kde lidi jsou, jaký domy obklopí vás a tak dále). Jakmile vy najdete lidi vy budete potřebovat udělat je laskavosti a na oplátku oni pomohou vám vyhrát válku. Vy budete potřebovat aby vyhráli soutěž lukostřelby jen dát vaší tvrdé vyhrané trofeji k sběrateli, pojistit jeho služby (a podobný málo postranních hledání jako toto).

Malé postranní hry (jako lukostřelba soutěž, ruka zápasový turnajnebo střílející hry v kostky) udělají tuto hru víc různorodý, bohužel to také udělá to obtížné. Tam je jen jedno místo kde vy můžete chránit hru (v zříceninách hradu), ale to je tak snadný aby udělala chybu a klopýtnout při hazardu (opuštění vás bez peněz).

Na cestě také vběhnete do nepřátelských rytířstev. Vy potřebujete aby porazili je předtím, než vy můžete pokračovat a to je vždy ne- snadný úkol. Vy jen budete mít omezený pohled (vy nosíte vaši bojovou helmu po tom všem) a vy budete schopen udeřit nebo blokovat z jiných stran. Jen pamatovat si, to je obrovský a těžký ostří, které vy jste ovládající, tak očekáváte reakční čas na to být poněkud pomalejší pak požadované.

Když jste jednou armáda (dokonce když jen jeden cech vybral aby připojil vás) vy můžete vyzvat vaše strýcovy armády. Vy potřebujete vrátit se k vašemu hradu a začít válku. Do tohoto bodu hra je víc dobrodružného/RPG typu, ale potom co vy vyzvete vaši strýce hru stane se strategickou hrou. Vy budete pohybovat vašimi silami a nadějně vyhrát válku ( opravduměl bys dostat všechny lidi připojit vás jestli vy máte v plánu vyhrát) a bouři váš strýcův hrad.

A nyní jde finální část - počítačová hra.

Jednou uvnitř hradu, vy budete pobíháte bludiště s vaším hlavním oponentem být vaše energie. Pokaždé když vy skončíte bludiště vy dostanete arkádu jako akční scéna, kde vy ztratíte vaši energii rychlou. Není žádný způsob obnovit energii a jakmile vy běžíte nepozvanou hra skončila.

Tak ověřte si, zda vy najdete vaše strýce včas a znovupřevzetí trůnu!

Dohromady tato hra je ohromná směs nějakých vynikajících her. Tam jsou části kde to připomene mi silně ochránce koruny. Železný Lord nemusí být docela až k úrovni obhájce, ale jistě to je hra mající cenu hraní!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Ubi Soft Entertainment

Obrazek:Iron Lord - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo