Daughter of Serpents (a.k.a. The Scroll)
Daughter of Serpents (a.k.a. The Scroll) - náhled

Dcera Serpents obsahuje dost tajemné znalosti aby poskytovala spěšný kurz egyptského mysticismu. Pozadí hra zřejmě úzkostlivě zkoumala; n

...

Hoyle Official Book of Games - Volume 2 Recenze

Recenze | Screeny


Hoyle je jméno nejlepší známý různými knihami které zkompilovanými pravidly pro četná karta, kostky, paluba, a-styl tokenu her, také známých jako "klasických her." Hoyle hlasitost 2 pokrývá široký okruh Solitaire - style her, z nichž mnohé málo bude mít vůbec kdy slyšely o, natož hraný.

Pro začátečníky kdo nemůže nikdy slyšel o nějaký /každý /žádný z těchto her, tam jsou kompletních pravidel poskytnutých v hlavní hře.

Hoyle hlasitost 2 zahrnuje:CalculationStrategyEagle WingBeleaguered CastleKlondikeCanfieldGolfFlow GardenScorpionSpideretteLa Belle LucieFortressBaker- ovo DozenBristolEight OffShamrocksYukonEliminatorSli UpGapsPenguinPyramidTripletsPo SquareCribbage Square

všechny tyto hry jsou pro jednoho hráče hry. Na hlavním meně, hráč může vybrat si mezi snadnými a tvrdými verzemi některý z her, které určuje pravděpodobnost měla právo karty v pravé objednávce aby vyhrála.

Protože tyto všechny hry jsou hraní jen jednou osobou, hráč by měl točit in - game animační rychlost až k maximu tak , že karty odnesou si se sebou rychlejší.

Myš je všechno, co někdo potřebuje být schopen hrát hru; žádné klávesnicové povely jsou potřebné.

Zvuky jsou na standardně, ale in - game hlasitost je nastavený na minimum. Zvuky jsou nic víc než pípnutí, ačkoli menší otravná pípnutí než v Hoyleovi hlasitosti 1.

Hoyle Volume 2 všechno o učí se / dozví se jak hrát různé druhy Solitaire - style her, a být schopen hrát je kdykoliv bez toho, muset vypuknout sadu štítků, šoupání, a nadějně pamatují si pravidla správně.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Hoyle Official Book of Games - Volume 2 - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo