Cannon Fodder
Cannon Fodder - náhled

Ve hře Cannon Fodder ovládáte skupinu vojáků a jeho cílem je zničit nepřítele, jeho budovy nebo zachránit zajatce. Hra je rozdělena do misí,

...

Hexxagon Recenze

Recenze | Screeny


Poprvé co jsem kdy hrál hru jako to byla kdy já jsem hrál na 7. Guest (ale to bylo spalo náměstí-a - gon - vy jste hráli v náměstí).

Ne moc co říct o hře opravdu. To je je navržený jak stolní hra (jako Othello nebo druh společenské hry). Vy máte červené čipy a váš oponent má modrý . Jestli vy pohybujete čipem k přiléhajícímu prostoru oni násobí - jestli vy souhlasíte s tím vy jen pohybujete tím.Jestli vy pohybujete vaším čipem k prostoru vedle jednoho kde váš oponent má čip - vy ' jíst ' jeho jeden.

Vítěz je osoba s většinou čipy kdy celý hexxagon je naplněný nahoru (nebo jestli někdo ztráty všechno jeho nebo její čipy předtím to). Toto hra nabízí vám tři jiné úrovně a dva hráčský mód.

To je freeware hra, a já jsem rozhodl se postavit to když jsem viděl někoho žádat to ve fóru.Neříkejte mnohem víc až na to, že to je kinda legrační strategická hra že vy pravděpodobně skončíte hraní mezi něco jiného.

Já bych to dal 3.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Argo Games

Obrazek:Hexxagon - stáhnout

42xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo