Lion
Lion - náhled

Po moc jedinečné divoké životní simulaci nazvané Wolf, Manley a Associates, Inc . udělané sledování nahoru (toto opravdu nemůže být pokra

...

Genghis Khan II - Clan of the Gray Wolf Recenze

Recenze | Screeny


Genghis Khan 2 je mnoha způsoby vyšší verze prequel. Vyznačuje se lepší grafickou, lepší hudbu, a mnohem lepší bojový systém. Vyznačuje se také myš-kontrolu.

Příběh je stejný jako v první hře; jak temujin musíte vybojovat celé mongol kmeny, a začít vaše pátrání po světové vládě. Budete muset stále balancovat vaše vojenské potenciály s růstem a pracovní silou vašich lidí, ale vy nejste již sám. Váš poradce dává vám nepřetržitou odezvu z bojišť, a on bude také rozdat objednávky ve vašem zájmu jestli vy nechcete udělat to sebe.

Největší rozdíl mezi dvěma Genghisem Khanem hrami (kromě grafiky) je bojové sekvence. Jako u první hry, vy budete pohybovat vašimi vojáky na tile - map přes bojiště, ale kdy vy angažujete se nepřítele nové okno objeví se. Toto okno ukazuje každému vojákovi a aktuálnímu terénu, dávající vás možnost použití strategie více pravopisné chyby. Účtovat skrz nepřátelské linky s vašimi mongol koňmi-jezdci, zatímco vaši lukostřelci pokračují v deštivých šipkách dolů na nepříteli z vašich zádi linek.

Jako u každé KOEI hry s respektem pro sebe, hra uvádí brilantní určený pro více hráčů volba až 4 hráče, a hodně jiných scénářů.

Technická poznámka: Možná, že bys mohl zažít , že myš mizí čas od času, ale všechny příkazy mohou právě tak snadno dostat s kurzory-klíči a vstoupit.


Rok vydaní: 1993

Vydali: KOEI Co., Ltd.

Obrazek:Genghis Khan II - Clan of the Gray Wolf - stáhnout

31xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo