Commander Keen 3: Keen must die
Commander Keen 3: Keen must die - náhled

Třetí díl této série byl stejně jako druhý a první vydaný v roce 1990 a opět jsme se nedočkali téměř žádných změn v herním systému.

...

Fantasy General Recenze

Recenze | Screeny


Fantasy General je hexadecimální-založená strategická hra. Vyberte si vašeho hrdinu, vezměte vaši armádu, a zpustošily k různým kontinentům hry.

Nechejte mě první nezačněte rčením nikdy jsem nebyl fanouškem hexadecimální-založené strategie. Vždy našel, že to je pomalý, nudná, předpověditelná a jen nemá věc. Nicméně, na instalaci Fantasy General znovu já jsem byl příjemně překvapený. Uspořádání menu a design rozhraní jsou snadno použitelný a dokonce bez příručky ti, kdo jsou putovní pro mozkové buňky mohou dostat jádro hru během deseti minut hraní a stravování kolem.

Volební hra začíná s vámi vybíráte si jeden z různých druhů hrdinů, každý s lišícími se jednotkami pro jejich počáteční armádu a pozdější akvizici. Hra pokrývá obrovské pole jednotek, z nízko postavených rolníků s jejich vidlemi k mohutným stromu mužům, okřídleným drakům, drakům a prakům. Jak vy postupujete skrz hru vy najdete obrovské různé druhy kouzelných položek a další hrdinové ( z nichž někteří jsou opravdu děsiví, ale já opustím detaily pro vás objevit) ve městě jak vy zachytíte je.

Na této poznámce to musí být řečený , že hra je hraný ne v malém měřítku bitva ale přes obrovské rozlohy země; četná města tečkují mapu, řeky řezaly to, zpomalující jednotky dolů, hory a strž způsobí přírodní chokepoints pomoct vám zničit nadřazené nepřátelské armády. Terén hry je extrémně důležitý v každé bitvě a musí být využívaný do jeho plné výhody později v hře pokud si přejete porazit nadřazené armády. První kontinent dává začátečníkovi myšlenku , kterou hra je jen A případ nabíjení dále a vraždy všechno ve vaší cestě. Nicméně, tento přístup brzo vede k porazit. Jednotky musí být užívaný jako chirurgické nástroje, ne nějaká baseballová pálka se kterým jenom klacku vašemu oponentovi.

Hra je moc hluboko v jak každá jednotka, hrdina a položka je jiný a má jiné požitky a trestné body. Množství informací číst o každé jednotce je fantastický, třebaže spiknutí je docela základní v jeho "zbavit svět zlého" přístupu.

Grafika pro hru jsou typická pro shora dolů základní hexadecimální strategickou hru, třebaže animace pro úmrtí jednotek jsou hezký dotek. Stratég fantazie má hezký celkový pocit v tom, připomenout mi staré okoralé svitky v jeho designu.

Já jsem mohl jen dostat zvuk aby pracoval s VDMSOUND nastavením počátečních hodnot; běžící DOSBOX normálně nezdát se dostat to práci. Hudba je velmi dobrý a atmosférický, třebaže osobně dávám přednost hraní s některým z mému vlastnímu v pozadí.

Funkce arény dává vítanou úlevu pro ty, kdo přejí si hru kterou není trápený - napětím jak vy ztratíte vaši výtečnou jednotku k skupině skřítků - to je v těchto bodech , které volba aby šetřila kdykoliv je vítaná velmi. Počet map dostupných také bude držet vás rušný pro mnoho hodin.

Celkově já jsem byl opravdu zaujat tímto hrou a, upřímně, hloubka daleko převáží nějakou /každou /žádnou moderní RTS hru. Fantazie Všeobecný bude na mém brodu-pohonu dlouho přijít.

Část pětihvězdičkového sérií


Rok vydaní: 1996

Vydali: Strategic Simulations, Inc.

Obrazek:Fantasy General - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo