Silverball
Silverball - náhled

Jak komerční sledování nahoru ' impozantního tivoli ' , Silverball byl následník prvního tivoli PC-GAMES mající opravdu realistické zvuky

...

Eternam Recenze

Recenze | Screeny


Toto recenze bude trochu odlišný od zbytku, od úvodu do hry ve skutečnosti je napsaná na zadní straně boxu a ne daný v hře sám. Ale předtím, než já napíši úvod je tam několik věcí, které vy  budete potřebovat aby věděli:

Především, hra je úplně řízený vaší klávesnicí, tak vy budete potřebovat aby věděli která knoflík dělá co.

Kurzor zamkne na klíč: Pohybový

T: TakeU: Užívejte: SpeakL: LookI: InventoryD: OptionsSpacebar: Střílejte (v 3D cestováních).

Hra užívá oba 3D první- pohled osoby módu (při cestování) a typický dobrodružný třetí- pohled osoby módu (kdy uvnitř stavení a měst). Eternam byl, pokud vím, první hra použít tento přístup, a to je dobrý. 3D motor, který oni užívali je ve skutečnosti dost dobrý když přijde na vytvoření žijícího světa, ale co opravdu vystupuje z této hry je skutečná hra. Jeho humor soupeří s tím Terry Pratchett a Douglas Adams s animacemi a překvapení která jednoduše nechají vás oněmělá po několik sekund později.

Pokud se vám líbí dobrý smích a vychutnává zkroucený humor, tato hra je ten, kterou já bych doporučoval.

Teď úvod:

Blahopřání don Jonz! Vy právě jste vyhráli virtuální Adventure dovolenou na Eternam, největší a nejlepší planetární Funpark v galaxii.

Těžce pracující intergalaktický vesmírný Marshals jako sebe zasloužit si aby zažil konečný únik. Projeďte 3D krajinami k více než půl tuctu minulých lidských smazatelností, obydlený se životními- podobnými bio - tech kreaturami nabízejícími poťouchle poznámky. Od věku faraonové a oblast středověkých rytířstev k francouzský Revolution a za, budeš mít dobrodružství doby života... nebo několik.

Ale, Mister's Jonz, tam je nepatrný problém... Dragounové stále obývají Eternam chtějící znovu získat park a spojili síly s vaším obloukem-konkurenční Mikhal Nuke. Oni mají v plánu zničit vaši dovolenou ve velké cestě!

Přinejmenším vy můžete počítat s pomocí od nádherné Tracy, technik na Eternam týmu koordinace. Bohužel, uniknout zlým drápům nukleární bomby, ona má dematerialised do Funpark- ovo počítačové sítě, tak Tracy bude komunikovat jen přes obrazovku počítače.

Vy budete potřebovat jasnozření, kuráž, důvtip, diplomacii, šarm a surrealistický smysl pro humor. Jen vy můžete chránit Eternam - - a sebe. Ale kdo by ne čelit všem/u výzvám na vyhrát Tracyův úsměv? Tak... Vychutnávejte vaši dovolenou, Mister's Jonz!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Infogrames

Obrazek:Eternam - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo