Star Trek - The Rebel Universe
Star Trek - The Rebel Universe - náhled

Vy jste na palubě legendární N.C.C.1701 USS Enterprise. Loď právě dosáhla takzvané zóny karantény a nyní vaši pět let mise začnou.

...

Escape from Delirium Recenze

Recenze | Screeny


Ohromné myšlenky nejen mohou být implementovaný v skutečném světě, ale oni mohou také vytvořit virtuální realitu hrozné počítačové hry. Já vidím únik z deliria jako jeden z těchto opravdu inspirovaných her. Udělaný jen dvěma lidmi, s pomocí od několika jiní, tato hra dokonce odpovídá dobrodružným hrám z LucasArts, a je často mylný pro jeden.

V úniku z deliria, vy hrajete archeologa, Paul Cole, který náhodně svědčí zločin a proto muset dostavit se k soudu. Při cestování do místa kde soud je konaný, vy máte smůlu dost, aby jste na uneseném letadle nesoucím bombu. Naštěstí, vy daříte se přežít všechno toto a země uprostřed džungle. Jestli vy si myslíte, že úkol po ruce je aby dostaly se z tam a dostat se do dvoru, vy byste jste byli doslova a obrazně mil daleko. Ve skutečnosti - nebo virtuální realita v tomto případě - vy touláte se džungli, vyčištění vaší cesty a pomalu rozpředení spiknutí. Vy se dozvíte o vašem osudu, práci směrem k tomu, a kdy myslíte, že jsi právě vstoupit do finální kapitoly, vy vyhrajete hru zčistajasnu.

Příběh by mohl byl trochu podřadný, ale to je víc než udělaný nahoru pro dalšími prvky hry. Tam je LucasArts - quality grafika, se skvostný cutscenes to drží vás bez více. Pro ty kteří chtějí blíž podívat se, tam jsou dalekohled vestavěný do vašeho inventáře, tak vy můžete zvětšovat všechno co si přeje.

Jeden z hlavních rysů který dělá tuto hru tolik veselou zábavu je okolní zvukový doprovod. Seďte opřený s nahozenou-vzestupnou hlasitostí dá vám nejlepší zkušenost hry, hudba táhnutí vy přímo do atmosféry. Někteří mohli by říct , že to stává se opakovaný po chvilce, ale tyto komentáře jsou obvykle z hráčů kteří uváznou na stejném místě pro příliš dlouho.

Kromě hudby, další hlavní postava je humor: morbidní, cynický, a nesvědomitý. Nicméně, nemůžeš pomáhat ale směješ se celou cestu, pak opakování jen aby směje se od srdce znovu. Nic není opravdu ofenziva, ale někteří nemusel by ocenit počet mrtvol odhazování odpadků obrazovky pro žádný zjevný důvod, a dokonce menší žerty udělaly kdykoli vy setkáte se s nimi. Pak znovu, žerty opravdu jsou zábavné, tak proč vadí je?

Pro ty, kdo jsou hledání dobrodružné hra která není všechny spiknutí a intrika, a jsou jen zdají se mít ohromný smích a výzvu, únik z deliria bude hra oni potřebují.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Virtual X-Perience

Obrazek:Escape from Delirium - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo