Jurassic War
Jurassic War - náhled

Poprvé já jsem hrál jurský War jsem byl kdy já jsem nebyl starší než 10 let starý. Já jsem byl nadšený. Mnoho pozdních večerů a mnoha stě

...

Eojjeonji Joheun Il-i Saenggil Geot Gateun Je Recenze

Recenze | Screeny


Recenze užívala s povolením z tvrdého hraní 101.

Zadní informace

titul je zhruba přeložit do: "A noc kde dobré věci jsou vázané na stát se", to bude uvedený v následující jak Eojjeonji...Jeonyeok.

Hra byla vyvinutá malým studiem nazvaným TG zábava v době, kdy sidescrolling tempo-em - ups kde považovaný mrtvý a 2D hry zvažovaly umírání hlavním proudem, Eojjeonji...Jeonyeok nebyl nikdy uvolněný vně Jižní Korey, a to byl poslední herní TG zábava dostala aby vyvinula pod tím štítek. Tyto nejsou nejlepší podmínky pro hru aby dostala vpálí do mezinárodního uvědomění jak nadčasová klasika, a to nebylo. Hernajs, to dokonce nemá titul který může být vysvětlil v angličtině v žádné vhodné cestě (jeden z jeho rozpočtových vydání jede dialogovým titulkem " bojem", ale hodně štěstí falšovaný míč které). Zároveň, to dokonce užívalo licenci ke korejským komickým edičním řadám které je nahlášen prodaly víc než milion kopií. Ten původně začal v roce 1992, ale dostala znovu-uvolněný v roce 2002 kvůli jeho stálé popularitě. Nicméně, nekontrolovatelné počítačové pirátství pro které východ Asiu je notoricky známá prý mělo za následek herní propadání, navzdory být hraná na téměř každém dalším dětském počítači v zemi.

Hanba o všem toto: v mnohém ohledu, to může být jednomu z nejlepších 2D tempa-em - ups vůbec kdy udělaného. To hází sebou každý z jeho významně slavnější "konkurenti" z hlediska varianty, dynamiky a složitosti. Ne toť se rozumí když se všechno pečlivě uváží, ale více o tom později. Hrozný problém moc důležitější pro poukáže na brzy je že to neuvádí kooperativní mód. Toto ohromné rozhodnutí designu chyby je opravdu jediný faktor který popírá hru jeho exkluzivní místo na trůnu žánru. Samozřejmě, hra je spíše příběh-těhotná, a požadavky licence pravděpodobně ne - nedovolila zahrnutí stálého společníka v tom, ale bylo to opravdu tak tvrdý aby zahrnulo poschoďový-volný mód jak extra? Docela tragická, právě tak, jak herní neuvěřitelně temný status.

Příběh

teď, když toto šokující odhalení je z cesty, pojďme se dostat do detailů. Tam je hodně poschoďových sekvencí mezi stupni, ale to cítí dát dohromady spíše volně. Po tom všem, to zadaptovalo z epizodické knihy komiksů které potřebovalo, aby uzavřely jeho díly do určité míry. Namgoong Gunn, hrdina příběhu, je na cestě k jeho nové střední škole, jak on jen nabyvatel z převodu aby dal jeho nedávnou historii násilí za samotného. V podzemní dráze, právě tak on všimne si jeho budoucího zájmu lásky, jeho peněženka dostává ukradený kapsářem, a on musí následovat zločince. Jak se ukazuje, ten je svázaný k organizovanému zločineckému syndikátu, dávání Gunnovi žádnou volbu ale začít boj znovu. Většina následující inscenuje moc hrubě následuje události knih komiksů, s výjimkou tří sousedily s kapitolami dávajícími světlý do Gunnovy minulosti, která je jen zmiňovat se o v originálu.

Hra

na začátku hry (a bez příručky), jeden mohla snadno přijít k nech to byla jak nudný patron, typický finální bojový klon. Po několika stránkách příběhu, s přepsanými obrazy originálním komickým autorem, my najdeme sebe projdeme skrz městské ulice vylepšování nějaké punky. Jediné prostředky útoku zdá se být série probíjení pohybů, stejně jako kopnutí-combo, a dva podobné skok útoky. Není žádný běh, a kroková rychlost je dost pomalý.

Do té doby, než vy dosáhnete konce prvního krátkého podstupně, to je. My najdeme sebe na level - up obrazovce, s docela mnoha věcí aby aktualizovala, ale jediný to je dostupný se zkušeností body získanými do nynějška je první technický upgrade. Teď věci začnou dostávat úroky. Náhle vy můžete rozbít a běžet, oba kombinovali s jejich vlastními útoky, uchopit nepřátele pro slušný výběr chvatu pohybuje a úbor útoky po utlačený sněhem. Možná a co je nejdůležitější, to je dokonce možné krčit se dolů k vyhnout se hitům (které může také být spojené s protiútoky později). Skutečná veselá zábava začíná, když my řídíme nepřátele v rohu obrazovky, protože tam je tuna možností pro balamutí a země udeří. Nejsou mnoho tempa-em - ups to může dokonce přibližně soupeřit s Gunnovým repertoárem, jiným než dvojitým Dragon postupem a možná druhé IGS hry, a jednou plně upgradovaly aby vyrovnaly 4, pohybový seznam dává většinu bojujících herních znaků k hanbě.

Kdy úroveň je vůbec kdy dosažený, to je. Technika není jediný termostat čekající na to, být upgradovaný - my dostaneme se do vybrat si mezi zdravotními barovými rozšířeními, útočnými výkonovými zvětšeními, zrychlí, a dokonce musíme koupit zdravotní zlepšení a kredity s našimi těžce vydělanými zkušeností body, jak tam jsou nohealing položky během stupňů. A výběr moudře je absolutní nutnost, protože tato hra je tvrdý. V pozdějších fázích, to není neobvyklý aby dostalo počáteční zdravotní bar vyčerpaný nic ve dvou nebo třech hitech, které je dost smrtelné dokonce s vaším maximálním zdravím v pět bary. Nepřátelé reagují trochu pomalu, a čekat docela trochu před zaútočením na, které mohlo být posuzován jako slabé AI, ale to je opravdu jediné zdání rovnováhy do určité míry. Jakmile nepřátelé napadnou, oni vystartují slaďování na Gunnůvovi, a v pozdějších fázích, oni jsou obvykle druzí až do doplňovat navzájem- ovo slabé stránky.

To řeklo, Eojjeonji... Jeonyeok- ovo potíž dokonce stává se nefér během druhé poloviny herních devíti stupňů, se sekcemi které vlečou se dost dlouhé - nejhorší jeden se šéfem právem na konci, bez kontrolního stanoviště mezi. A porážka vždy má za následek nový začátek v posledním kontrolním stanovišti, a zatímco statistické výkazy mohou být upgradovaný mezitím, stejný není pravda pro zdraví zotavení. Toto dělá vyrovnání ještě víc strategický, jak to prakticky nutí hráče aby uchoval zdravotní barové upgrade, která také plně obnoví váš život, pro tyto bláznivé stupně. Dodnes, tento autor vysoce pochybuje posledního šéfa je vůbec vtlouct bez využívající nekonečného combo závady. Jediná další kritika odešla o hře by mohla být relativně událost-menší stupně, zbavený nějakých /každých /žádných položek nebo pastí.

Navrhujte

znaky jste tažení a animovaný dobře, ačkoli Gunnův standard chůze cyklus vypadá trochu zvláštní. Pozadí ukážou nádherné umění pixelu většinu té doby, ale tam není moc excitace materiálu aby viděl, jak většina stupňů je postavená na běžném spotřebitelském zboží žánru, jako městské ulice, lesy, školní dvory, parky, bary, a tak dále, a tam není moc nepokračuje v pozadích. Co vystupuje jak prohlíží si-catchingis stálou reklamu na Ragnarok, které dosud není populární MMORPG, ale spíše pak-poslední komické série stejného autora (který řekl, že MMORPG je moc volně založený na). Většina nepřátel jsou spíše klišé, také, představování sebe jako váš běžný výběr punků a zločinců. Nicméně, my také dostaneme šanci na to zmlátit nějakou školačku (jo, Gunn je skutečný hrdina). Dohromady, sbírka asi 20 nepřátelských druhů je ucházející, ale také ne moc působivý. Toto není počítání přísné paleta výměny, ale někteří jsou spíše stejní, nicméně. Cutscenes jsou všechny tažený velmi dobře a zobrazený v 640x480 rozlišení. Oni představují vážný update ve srovnání s originálními komickými černými & bílými kresbami, ale nakonec, oni jsou jen statické obrazy, s mnoha korejským textem který nebude žádného použití k většině západních hráčů.

Hudebně, hra je děsivý. To je typický pro 90s digitalizovaných CD zvukových doprovodů, ale většina drah (vedle menu) odvedou dobrou práci aby vstávat vy medializovaný pro akci. Zvukové efekty dodají jejich zprávu, také, ačkoli je jsou sužovat to-typická nemoc žánru stávající se extrémně opakovaný přes průběh hry.

Závěr

Eojjeonji... Jeonyeok je druh entity výraz "to je škoda" byl udělaný pro.To jsou hanby že většina světa hraní dokonce neslyšelo o jeho existenci, to jsou hanby to potenciálně jeden z nejlepších zmlátí je hry byly odmítnutý určený pro více hráčů mód, a to je pláč hanba že jeho neohromující obchodní úspěch by měl causeTG zábavu aby složila, opouštějící vývojáře aby produkovali jeho následníka pod pod-optimální podmínky. Ale více toho v následující kapitole...

Hra bude běžet na dosbox. Nicméně, to bude pracovat mnohem lepší kdy kombinovaný s plnou obrazovou verzí z ISO sklepě. Plus, vy také se dovíte ohromnou hudbu která je odstraněná z tohoto útržku.


Rok vydaní: 1997

Vydali: TG Entertainment

Obrazek:Eojjeonji Joheun Il-i Saenggil Geot Gateun Je - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo