Dragon Force - The Day 3
Dragon Force - The Day 3 - náhled

Den 3 je druhá hra pentalogy v čtyřech částech. Ne, toto není Hitchhikers průvodce po galaxii, ale první hra nebyla nikdy uvolněný kvůli

...

Elite Plus Recenze

Recenze | Screeny


Elitní plus je dobrá, stará prostor obchodování hra - pokračování originální elity, vytvořený v roce 1983. Pro starou hru, to může být velice komplex a hluboký. Vy teleport a let mezi planetami aby koupily a prodat různé zboží má rád otroky a zbraně.

Já bych dal grafice 4. Oni nejsou přesně dobří dnešními standardy, ale tato starší styl 3D grafika přišla vhod jejich času. Hra stále cítí moc hratelný, dokonce s primitivní 3D grafikou.

Hra já bych dával 5 jak to počítá s hodně veselé zábavy se vším vy můžete dělat. Přestože to je nezávislá hra, vy můžete dělat hodně. Hlavní cíl je obchodním položkám mezi planetami s nákupní nízkou/prodejní vysokou etikou, a vy můžete také napadnout další lodě a vzít jejich peníze.

Zvuk já bych dával 3. To je vše vnitřní reproduktorový zvuk, a bojující efekty jsou pitomosti a pípání. Ještě, to je opravdu chladný. Jediná hudba je k dispozici na menu, ale to je opravdu dobře vykonaná a klasická píseň.

Celkově, já bych dal tuto hru 4 protože to má ohromnou hru, chladná grafika, ale je nemající dostatek jednoho oblasti: to je stejná hra jak originální elita. Nic více byl přidaný kromě novější, snadnější-to - use rozhraní a nová grafika. Toto hra by měla skórovat vyšší hodnocení kdyby bylo mělo něco chladný přidalo, jako jdoucí na legračních misích z planet.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Microplay

Obrazek:Elite Plus - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo