Perestroika
Perestroika - náhled

Proč vůbec kdy oni jmenovali toto herní Perestroika, já nikdy nebudu vědět. Poté, co viděl titulní obrazovka já jsem opravdu byl jsem mys

...

DJ Puffs Volcanic Capers Recenze

Recenze | Screeny


Nikdy neslyšely o této hře? Dobře není divu, to není všechen ten pamětihodné.

Toto hra dělá mít přitažlivý nápěv, třebaže někdo by mohl vidět to jak mírně otravný. Barvy jsou jasné a radostný a hra vyzve dost, aby držela vás jdoucí, ale ne příliš obtížný aby frustrovali vy.

Vy jste malá ještěrka ve jménu DJ Puffův a vy máte úžasnou schopnost skočit, dýchat oheň, hodit vaše stupnice nebo užívat moci-ups (jestli vy zvednete nějaký /každý /žádný). S těmito jednoduchými metodami vy potřebujete aby skočili vaši cestu kolem úrovní a brát ven nepřátele (pro obvykle oni jsou jen ve vaší cestě - se žádnou cestou kolem nich) dosáhnout vašeho cíle.

Jak říkal tam jsou nějaké moci-ups v hře, obvykle oni jsou v místě kterou vy nemusíte návštěvu u pokračovat v hře, ale oni stále nemohou být nazvaný utajené prostory.

Tak skočit a střílet váš průchod a ujistit se, že váš málo ještěrky (myslím si, že to by mělo být rozkošné oheň dýchání draka) ne- končí prohrávající všechno jeho (potenciálně tisíce let dlouhých) životů.

Jediná věc opravdu si může vybrat s tímto hrou je zda vy nebo nemáte ovládací páku. Všechno ostatní je přednastavený. Hra může přitahovat vaši pozornost na chvíli a to dělá mít malou úroveň opakování (přinejmenším do té doby, než vy najdete cokoli raději by ses dělat - které může být právě cokoli).


Rok vydaní: 1992

Vydali: Codemasters Software Company, Ltd.

Obrazek:DJ Puffs Volcanic Capers - stáhnout

6xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo