CyberRace
CyberRace - náhled

Nemůžete nikdy slyšeli o Cyber Race předtím, ale to byly ohromně medializovaný již v roce 1993 - mnoho reklam, časopisového pokrytí, a ta

...

Das Boot - German U-Boat Simulation Recenze

Recenze | Screeny


Většina vy budete znát film Das Boot. Vy budete znát atmosféru filmu, panika a klaustrofobní prostředí, a šance jsou že vy jste měli rád to.

To je herní Das Boot, a první věc já řeknu, že Vám není - očekávat reprodukci filmu. Třebaže některý z misí nesou nějakou podobnost k filmu, oni nejsou identičtí. Já jsem všiml si málo životního prostředí známého z filmu. Kromě toho to, to je simulant: někdy mnoho aktivit potřebuje být vykonaný aby mohlo vyplnit vaši misi úspěšně.

Vy jste kapitán německý U - boat během WW2. Tam jsou jisté mise dostupný, a to záleží na tobě dokončit je, držení vaši loď a posádku bezpečný při dělání tak. Vy budete čelit bojovníkovi nájezdům, hlubinná pumy a oheň děla tak vy máte vaši práci vystřihnout.

Tam jsou dva režimy hry: Baltský trénink a misí. Baltský trénink může být viděný jak mód arkády dalo by se říct, v kterém vy se zaměříte na jednotlivý aspekt hry a prosit dostat jak vysoké skóre jak je to možné. Mise jsou skutečná věc. Bohužel tam jsou jen pět z nich, ale každý nabízí zřetelná výzva, z relativně jednoduché křižovatky úžin Gibraltaru (který může být viděný jak úvodní mise) k Severoatlantické hlídce v kterém vás užívá všechny vaše schopnosti aby našly, identifikovat a zničit nepřítele konvoje.

Před vybírá si vaši misi vy budete schopen nastavit potíž, vybrat si typ ponorky pod vaším příkazem (každý mít jinou kombinaci maximální rychlosti a zbraň doplněk) a nastavit historickou přesnost. Toto poslední volba zahrnuje nastavovací výkon torpéda, na palubě oprav a torpéda doplňku. Štípání tyto volby dovolují vám měnit potíž misí, stejně jako taktiky budete muset užívat.

Po vybrání vaší mise a čtení rozpravy vy najdete sebe v operačním středisku ponorky. To je důležitá místnost jak hodně informací je přístupný odtud (jako je střelivo akcie a hloubka), a funkce jako potápění a pěstování periskop jsou také zpřístupněný z této místnosti. Tam jsou další místnosti: strojovna, místnost torpéda a rádio - místnost. V strojovně vy ověříte si věci jako palivo a vzduch, v místnosti torpéda vy můžete přepnout torpéda naložená v některý ze čtyř trub a v rádio - místnost vy dostanete a zpravit.

Tam jsou také jiné zbraně dostupný: zbraň paluby a protiletadlového děla. Vy můžete spustit torpéda při použití periskopu nebo kukátek. Různé názory jsou nad vodou pohled, pohled pod vodou a ošizený. Ošizený je most vy budete užívat při plavbě zatímco vynořený. Nad vodou a názory pod vodou jsou důležité pro navigovat minová pole a únik hlubinné pumy.

Poslední význačný rys, mapa, je moc důležitý. Na této mapě vy můžete vidět všechny aktivitu v malé ploše kolem vaší lodi, sada cílových body tratě a stlačit čas.

Tam je hodně zpráv aby poslaly a mnoho z nich vyžadovat další informaci aby byl poslaný později. Nejsem si jist zda tyto všechny zprávy ve skutečnosti sloužit účelu. Vy můžete jen říct, že vy jste potopili se nepřátelského dopravce a vy vždy dostanete stejnou odpověď, zda to je pravda nebo ne. Při poslat vzkaz budeš mít rozhodne se kam poslat to a pamatovat si aby kódovalo to. Vy můžete také obdržet zprávu. Tyto všechny zprávy bude kódovaný, a jestli to je zachytit zprávu budete muset dešifrovat to sebe. V případě přátelských zpráv jedněch ze standardních kódů stlačí (mořského muže, Diannu nebo hádanku).

Ovládací prvky jsou docela jednoduché. Vy užíváte myš aby manipulovala knoflíky. Z ošizeného nebo operačního střediska vy se můžete potopit nebo vynořit se použitím nahoru a dolů šípů. Ve výše uvedeném a názory pod vodou stejně jako na ošizený obecně budeš mít kompletní kontrolu nad lodí. Vy budete užívat klíče k potopit se, stoupat a řídit. Plus a negativní klíče regulují rychlost. Při použití kukátek nebo periskopu vy můžete tisknout prostor aby spustil torpéda. Jestli vy jste obsazující jeden ze zbraní prostoru vypálí. To je vše moc přímý.

Nakonec myslím si, že tuto hru je dost dobrý. Hra je veselá zábava a immersive. Ovládací prvky jsou snadné zvládnout. Je tam několik negativních bodů k hře také, jako je nedostatek misí. Tam je také vydání realismu - vy nevidíte plné křídlo bojovníků vzlétnout z nepřátelského torpédoborce každý den. Pod fanatici kteří milují realismus a chtěl věci aby byl přesný by mohly být doporučený aby vyhnuly se tomu hru, ale všichni další kdo takto žánrové kresbě já bych doporučoval vy dáte této hře zkouška.

Já jsem vyprázdnil vysokou vyhodnocovací tabulku pro vaši potřebu. Já poradím, že Vám vytvořit nový kdy vy poprvé začnete tuto hru.Toto může být udělaný stačí kliknou na válečný deník v hlavním menu, a vybrání ' vytvořit to ' ve zprávě o chybě které následuje.

Já jsem zkoušel to ve Windows XP a to pracovalo dokonale, ale bez jakéhokoliv zvuku. V DOSBOX to jednalo moc divně a barvy jsou míchané, ale zvuk je přítomen, zatímco VDMSOUND dává zvukovou a pořádnou grafiku.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Artech Studios

Obrazek:Das Boot - German U-Boat Simulation - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo