G-Nome
G-Nome - náhled

Pro fanoušky stříleček z prvního pohledu osoby je tu tentokrát něco netradičního. G-Nome je vskutku unikátní kousek ve svém žánru, který je

...

Daffy Duck, PI - The Case Of Missing Letters Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra rozhodně směřuje k nejmladší hráčům. To je jakýsi dopisní/slovní hra hádanky s nějakou akcí.

Hra je založen na líbezné Daffy kachně která (mezi jeho dalšími talenty) byly také soukromá detektiv (kachna Tracy). Tentokrát on hledá dopisy.

Hra uvádí hezké animace v 16 barvách EGA grafikách a nějakých zvucích. Akční kousek není tak docela že tvrdý (ani jsou hádanky ostatně), ale dohromady to je docela veselá zábava. Hra byla určen pro být učící se program, pomáhání dětem jak hláskovat, ale ne jako mnoho jiných učící se programy, tento ne - nezanedbal komponentu veselé zábavy.

Vy budete potřebovat aby následovali cestu chybějící dopisy řešící málo hádanek na cestě a stávají se prémii úrovně (kde vy potřebujete aby vytvořili tak mnoho slov jak je to možné z daných dopisů).

Dohromady tato hra je poněkud příjemný pokus edutainment. Myslím si, že to zaslouží si přinejmenším tři a I (jak učitel) doporučuje to lidem kdo si přeje zlepšit jejich pravopis.

To je v kompletní začátečnické úrovni pravdivé, ale čtení skrz nějaké příspěvky myslím si, že mnoho lidí opravdu by potřebovalo aby učilo se / dozvědělo se jak hláskovat. Já přemýšlím zvláště 1337 mluvčích zde.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Hi-Tech Expressions, Inc.

Obrazek:Daffy Duck, PI - The Case Of Missing Letters - stáhnout

42xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo