Bermuda Syndrome
Bermuda Syndrome - náhled

Most hry mají sklon být inspirovaný předchozími tituly, a kdybys měly seznam každé hry venku, vy byste viděli, jak někteří inspirovali da

...

CyClones Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem fanoušek klasické první osoby Shooters jako Wolfenstein 3D nebo zkáza, ale nikdy jsem nebyl neslyšel o nebo hraný CyClones tak dovolte mi, abych vám řekl jedna věc: Přeji si, abych měl, protože hra je brilantní! Smršti je hra vyvinutý Raven Software a byl zveřejněný v roce 1994, ale smutně, to nebylo moc populární.

Vy čelíte cizí invazi provedené CyClones nebo kybernetický Clones kdo je ve skutečnosti lidské bytosti. Vy hrajete jak kybernetický válečník nazvaný "zmatek, " a váš poslání je zastavit tuto invazi probitím komunikace mezi cizími silami a jejich víčkem, a to znamená: kill'em všechno...

Tak, co je tak zvláštní o této hře? Mnoho věcí! První věci, které chytili mou pozornost byla kontrola. Vy můžete použít myš a klávesnice aby hrála jak mnoho z dnešní FPS, a pro 1994 to bylo něco nového. Další nová věc byla úroveň výuky, kde vy můžete učit se / dozvědět se základy hry. Tam jsou také 3D mapy každé oblasti a vy můžete konfigurovat to vašim potřebám. Nějaké věci jsou stejné jako v nejvíce FPS, a budete muset najít munici a nové zbraně stejně jako autolékárnička a moci-ups. Nicméně, váš inventář je omezený a vy můžete snížit položky pokud potřebujete.

Rozhraní bylo inovativní pro tento žánr, a vy můžete zpřístupnit k inventáři, hlavnímu menu a mapě jen pravým kliknutím na ikonu. Grafika jsou moc dobrá pro jeho čas a úrovně nejsou tak jednotvárné tak jak jsou v podobných hrách. Hudba je poněkud otravný ale zvuky jsou průměr výstřely, dveře, nepřátelé umírání...atd). Vy můžete také šetřit a naložit kdykoliv vy chcete a já navrhuji vás dělat to everytime vy vstoupíte do neznámé oblasti.

Dohromady, CyClones je revoluční a inovativní hry pro žánr a pokud se vám líbí první- střelci osoby vy jedete do máte se hezky. Ale jako v především FPS'S tehdy, bludiště mohou dostat vás jste unavovali po chvilce a hudba nepomáhá také. Já dám tomu 4 body označí.

Vy být požádán o informaci ochrany proti kopírování. Jen psát cokoli na poli a tisk vstoupí.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Raven Software Corporation

Obrazek:CyClones - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo