Sokoban
Sokoban - náhled

Tato hříčka vznikla původně v roce 1980 jako výsledek soutěže jedné japonské firmy, v níž bylo úkolem vytvořit motivující software pro zaměs

...

Crime Time Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem opravdu zlobil se na mé bratry kdy on prodal jeho starého staršího kapitána 64, protože já jsem chtěl to, tak já jsem rozhodl se koupit jednu použitý (kterého já mám ještě), spolu s diskovou mechanikou a chomáčem her. A moc poutavý jeden byl zločin čas, třebaže kdy já jsem hrál to zpět pak já jsem vždy skončil ve vězení nebo hůř.

Moc později, já jsem dostal PC verzi - to zkoušelo si jednotlivou disketu s místností aby šetřila - ještě já ještě jsem nebyl schopný skončit hru.

Teď, mít stal se zkušeným hráčem, já jsem to dal další jde; a po šetřící hodně a překládka hra v různých bodech (nezmiňuje se použití rekapitulace - kterou já jsem byl musel změnit, protože ta jsem nebyl zcela správná) já nakonec skončil hru - vidět poslední screenshot pro důkaz.

Dobře, hra je docela dobrý. Zvuk je atmosférický, a to dělá zvýšit pocit hry. Grafika jsou docela hezká, ve skutečnosti, ale není žádná animace. Rozhraní je velmi jednoduchý jeden, tak vy přijdete na kloub tomu rychle. Je tam určitý počet sloves si může vybrat z uprostřed, a váš inventář je dole právo. Objekty vy můžete působit společně jsou nad inventářem, a tam je kompas nalevo, ukázat vám směry v kterém vy můžete jít.

Pokud si přejete předložit menu, jen kliknutí na pravou klávesu. Odtud, vy můžete chránit a naložit hrunebo východ jestli vy jste měli dost.

Co je opravdu dobré o této hře je jeho spiknutí. Vy začnete v nalíznuté místnosti chatrného hotelu, s tvým přítelem na posteli (on není žádný přítel vůbec - on ne- nepomůže vám jeden kousek). Tam jsou nějaký další hosté v hotelu, a oni všichni vypadají podezřelý - s výjimkou mrtvoly; to je mrtvý, a jakmile vy vidíte jeho místnost vy rozhodně vyloučíte sebevraždu.

Další hosté jsou novomanželé na svatební cestě (kdo by chtěli utratit jejich líbánky v takovém hotelu?), vysoce technicky vyspělý čaroděj z Japonska (co je on dělání zde?) a světový třída hráč šachů (jo, jako on budou chycený mrtvý v místě jako toto). Tam jsou nějaký další hosté, a samozřejmě personál, ale toto není váš pravidelný " sluha udělal tu" záhadu, tak personál není podezřelý; oni jsou otravní, nicméně.

Zdá se že téměř každý vy setkáte se s budete stát ve vaší cestě, a vy budete potřebovat být velmi opatrný. Pamatujte si, že oni jsou všichni až příliš horlivý aby přišpendlili zločin na vás, tak vy opravdu budete potřebovat dejte pozoru.

Naštěstí, váš znak má opravdu cynický pohled na život a má pravděpodobně strávil většinu jeho života opilého (jako nějaký /každý /žádný skutečný P.I. byl by - dobře, přinejmenším to je to, co já jsem viděl ve filmech), tak tam bude nějaké komentáře které mohly by dělat vás chichotat se, smějí senebo vytáhnout nahoru, v závislosti na vaší úrovni citlivosti.

Dohromady, já dám tuto hru 3. To je hra já jsem byl vždy jsem chtěl skončit, jednou ale já ano, to nechalo mě s prázdným pocitem. Já jsem měl rád řešení toho - třebaže opravdu to bylo těžké bez rekapitulace - ale jakmile já jsem měl řešení, hra ne - neopustila dojem na mě; zdálo se ve skutečnosti opravdu snadný. Já bych doporučoval to komukoliv si který přeje řešit nějaký docela obtížné (a nějaké docela originální) hádanky.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Starbyte

Obrazek:Crime Time - stáhnout

7xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo