Zona 0
Zona 0 - náhled

A jednoduchá a návyková hra, to je vítězný vzorec který byl užívaný s tolik klasik, a toto (třebaže ne tak docela dobře známý) opravdu pa

...

Crime City Recenze

Recenze | Screeny


Kriminální City je bodová-a-kliknutí dobrodružná hra ze Spojeného království v kterém vás, jak Steven bílá, zkoumat nedávnou vraždu ve snaze vyčistit nevinného muže... váš otec! Vy budete potřebovat použít váš důvtip, bystrý odhad a vážný vyšetřovací práce aby vystopovala skutečného zabijáka.

Herní rozhraní je velmi jednoduchý, ještě efektivní a vy zvládnete to ihned. Všechno je v podstatě sebevysvětlující, který je zaručené znamení dobrého designu. Grafika jsou statická jak tam není žádná animace, ale oni jsou dobře-vhodný pro herní věk. Já ne - jsem nesetkal se žádnou hudbou, ale tam jsou nějaké zvukové efekty, jako je vytáčení telefonu, signálů obsazovacích, a tak dále [poznámka: DOSBOX ne - nehrál počáteční hudbu, ale VDMSOUND dělal.]

tam není žádný inventář aby řídil v této hře, která může být dobrá věc. Jestli vy zvednete něco, vy jednoduše použijete to automaticky podle potřeby. Tam není snadno zjevný způsob jak vidět co vy nosíte. Objevování položky jednoduše přidává novou dialog volbu nějaký ten, které potřebujete mluvit s.

Hra může být trochu obtížný protože vy máte hodiny aby zápolily s. Každá akce, jako je cestování kolem města aby zkoumalo, bere jisté množství času a/nebo peníze v závislosti na vašich volbách. Vy unavíte se z nedostatku spánku, který ovlivňuje vaše zdraví a tak dále. Který může být trochu nudný v době, bez opravdu přidávání nějaké /každé /žádné hry zábavné hodnoty. Tam jsou nějaké další atributy, ale s ven dokumentací já ne - jsem nedal dohromady co oni jsou pro. Nějaké znaky jsou jediné dostupný k výslechu v jistých časech dne.

Kriminální City dokonce zahrnují jednoduchý "útěk z vězení" typový hra na in - game počítači jestli vy začnete se nudit zkoumající! Celkově já jsem cítil kriminální City je legrační dobrodružná hra která bude držet vás rušní na chvíli shromažďující přídělu 3 v mé knize. Hraní jistě to není zločin!

Kazisvět- ovo dole! Zde je malá pomoc aby dostala vás jste začali a pomoct vám učit se / dozvědět se herní mechanismy

četbu dopis. Čtěte deník. Klikněte telefonní Tab. Všimněte si Davidovo číslo. Užívej počítač. Přístupové záznamy. Čtěte Davida Walker. Všimněte si jeho narozeniny. Klikněte na mapu pověste na stěnu. Klikněte na policejní stanici ( stavení ne slov). Mluvte s důstojníkem. Žádejte, aby uvidí otce. Ptejte se vašeho otce o vraždě do té doby, než vy vyčerpané všechny volby. Vystupte policejní stanici. Jdi do místa činu.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Interactive Fantastic Fiction

Obrazek:Crime City - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo