Enchanter
Enchanter - náhled

Kouzelník je další textové dobrodružství pány interaktivní fikce, Infocom. Hra sám se uskutečňuje ve světě Zork, ale to je víc vážné. Zlý

...

Crazy Cars Recenze

Recenze | Screeny


Šílený Cars je jednoduchá závodění hra že já nikdy ne- opravdu nebudu rozumět jak to začalo celou trilogii. Promiňte, ale první část jen nezdát se být dost dobrý aby držel série na živu. Přinejmenším několikátá POČÍTAČOVÁ HRA, třebaže C64 hra není moc lépe (jen má lepší grafiku).

Vy máte jedno auto, Mercedes, a vy potřebujete aby závodili napříč USA s tím. Na cestě vy dohoníte další auta, a zkoušejí tlouct hodiny. Jestli čas vybíhá předtím než vy dosáhnete konce stupně - lepšího štěstí příště.

Ovládací prvky jsou opravdu jednoduché. Vy dostanete se do urychlit, přerušení, otočení zanechalo nebo právo (žádná změna převodových stupňůnebo cokoli). Kdy vy dosáhnete strany vozovek nic stane se ( auto nešvihne nebo cokoli) a nejsou opravdu žádné překážky nemohly se vyhnout. Potřebujete jen dávat si pozor na udeření dalších aut, protože jestli vy děláte, vy jste zpomalili se a čas běží . Také jestli vy udeřili auto a pomalý dolů, auta za mohou dohonit vás a jestli oni udeřili vás na cestě oni dělají vás skočit.

Zatímco ve vzduchu (buď skákáním přes části cestynebo dostáváním hitovým dalším autem) vy jste volná rychlost a vy můžete manévrovat. Tak to není dobrá věc aby skočila, zvláště jestli další auta jsou předjíždějící vy (možná, že bys jste mohli chtít jste přesunuli se do strany vozovek zatímco vy dostanete dost rychlosti k opravdu se vrátit do závodění).

A to je o tom. Možná, že bys mohl také podplácet soudce aby zavírali oči v hodinách, ale vy potřebujete aby dostali tak daleko nejprve.

Hra význačný rys CGA 4 barevné grafiky, ale jestli vy máte CGA sadu v DOSBOX můžete si vybrat barevná paleta (vidět screenshot) nebo vy můžete vypnout barvy a dostat B/W hru. Vy můžete také točit zvuky o/u a kloubu ovládací páky, ale nic z toho dělá hru nějaká /každá /žádná lépe nebo více veselá zábava. Si všimnete také, budete muset zpomalit hru v DOSBOX ( pod 300 cyklů).

Jediné, co by mohlo být mírně zajímavý je vysoké skóre seznamový na konci, jestli opravdu chcete soutěžit za nejlepší čas a mít nějakou přátele kdo vůli nějakým zázrakem milovat tuto hru, tak budeš mít horký křeslo závod. Jinak je škoda čas.

Tak konečný rozsudek... Jediný dobře, že vyšel z této hry byla třetí část - šílený Cars 3 a.k.a. Lamborghini American Challenge - již na místě.

Část šílené Cars trilogie


Rok vydaní: 1987

Vydali: Titus Interactive

Obrazek:Crazy Cars - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo