Star Trek - Judgment Rites
Star Trek - Judgment Rites - náhled

Po vydavatelství úžasné Star cesty: 25. výročí, ovlivňuje se ne - bude dlouho trvat, než upínací pouzdro ven pokračování. Jestli vy zeptá

...

Conflict - Middle East Political Simulator Recenze

Recenze | Screeny


Zastavení mě první říká, tato hra je dost chladný.

Daný do role nového izraelského ministerského předsedy v lednu 1997 hned po předchozí jeden bylo zavražděné, vy jste vražení do zkažené světa fantazie středněvýchodní politiky.

Jak ministerský předseda (PM), vy potřebujete aby udělali diplomatické vztahy s vašimi sousedy buď v dobrém i ve zlém, libovolný se hodí Vám, a ověřte si, zda vy zůstáváte na vrcholu vždy. Vy nepotřebujete aby dělali si starosti s Libanonem nebo Jordánskem. Země Egypta, Sýrie, Iráku, a Írán, by měl být vaše nejvyšší priority. Já vysvětlím toto v bližších údajích.

Vy můžete jen jdete do války se zeměmi sousedními Izraele. Libanon je snadný od vy můžete obvykle vyhrát válku s nimi v jednotlivém měsíci jestli vy máte hodně tanků a letectev. Jordánsko obvykle trvá asi dva až tři měsíce aby vybojovaly. Sýrie je výzva, ale ještě může být zbitý, zvláště jestli vy vybudujete síly na hranici rychle a napadnout. Egypt je hodně znamenající konec. Oni mají nadřazenou armádu, vojenské letectvo, a prostředky. Jediné cesty já jsem byl našel tlouct je jsou buď extrémně šťastný zákeřný útok, zaútočení na je zatímco oni válčí s Libyínebo braní jich z podporování vzbouřenců v jejich zemi. Poslední volba je nejsnadnější. Já jednou jsem vyhrál celou hru použitím této taktiky. Jediný způsob jak zbavit se zemí jako Libye, Irák, a Írán, je aby podporoval vzbouřence.

Ano, cesta do vyhraje hru je od bytosti poslední stabilní země na Středním východě. To sám o sobě je snadnější říkat než dělaný. Končící chodící do války s buď Sýrií nebo Egyptem kdy vy nejste připravení stane se docela častonebo jeden z národa získají jadernou techniku předtím než vy děláte a nukleární bomba vy.

Na vrch buď stávající se přáteli nebo nepřáteli s vašimi obklopujícími zeměmi, vy máte možnosti volby jako je nákup zbraně a takový od Francie, U.S., Británienebo černý trh. Vy můžete vzít strategické akce proti vaši sousedé jako jsou podací vojáci na jejich přiléhajících hranicích, dělající taktické vzdušné údery, a nájezdní. Vy můžete financovat izraelský nukleární program (který je ve skutečnosti dobrý nápad) a také starat se o problémech s Palestinci. Obvykle pro mě, věci jsou OK a nikdy já potřebuji poslat brigádu, ale každý jednou v chvilku já potřebuji mou policii aby šla dovnitř a klepat nějaké hlavy kolem.

Každým rokem asi okolo července, sumit je nazývaný, a jestli vy jdete v tom, U.S. obvykle chcete abyste buď zastavit zvýšení velikost vaší armády po dobu dvou let nebo udělat mateřskou zemi pro Palestince. Já obvykle dovolím palestinskou mateřskou zemi, ale ignoruje jejich chtějící zastavit můj armádní růst.

Na konci roku, vy buď máte volbu aby zvýšila váš obranný rozpočet, nechá to stejnýnebo snížit to. Rostoucí to příliš mnoho může způsobit problém, tak být opatrně !

Dohromady, já hodnotím tuto hru 5. Veselá zábava, rychlý, snadný aby učila se / dozvěděla se, to má to všechno. Pobavte se!


Rok vydaní: 1990

Vydali: Mastertronic Group Ltd.

Obrazek:Conflict - Middle East Political Simulator - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo