Sinbad and the Throne of the Falcon
Sinbad and the Throne of the Falcon - náhled

Sinbad a trůn Falcon je stará hra já jsem opravdu miloval aby využíval mého staršího kapitána 64. PC Verze má mírně horší grafiku, ale on

...

Command H.Q. Recenze

Recenze | Screeny


Nařízený H.Q. je báječná strategická hra to simuluje historickou první světovou válku a II, teoretická třetí světová válka, smyšlený příkaz pro vytvoření náhodného čísla světová válka IV, a ????, který je moc vzdálená futuristická válka.

Hra vyráží s hráčovou armádou (s výjimkou WWIV a ????), města, a ropná pole (WWIII+). Převážná část většiny armád jsou vojáci, které vy užíváte aby bojovali s nepřítelem, zachytit města & ropná pole, a chránit města vy vlastníte. Tam je vylepšená verze vojáků (tyto jsou tanky) které byly v podstatě kombinované síly dvou vojenských jednotek. Tam jsou také mořské jednotky (které vojáci & tanky mohou transformovat do) které zahrnout torpédoborce (které jsou převážná část mořských armád), pod (tajní dopravní zabijáci), dopravují (jaké vojáky & tanky transformovat do), a letecké dopravci (oni mají airunit také). Tam je vzdušné síly které může dopravit další jednotky, ublížení nepřítele zemní jednotky, útočná města, a také zničit další vzdušné síly (jestli oni jsou ve vaší útočné zóně).

Tam je také zahraniční pomoc, která dovoluje neutrální zemi (nebo jedna to je neutrální s nepříteli) připojit vaše síly nebo opustit nepřítele. Tam jsou družice které vám dovolí vidět cokoli v jejich zorném poli. Tam jsou také satelitní zabijáci kteří, unsurprisingly, zabít družice. Tam jsou Intel skenování, která vám dovolí vidět všechny jednotky během přerušení-ohňů. A potom tam je poslední položka v hře, nukleární bomby (to nemůže být užívaný proti kapitálům protože oni mají ABMS), které zabíjejí všechno v jeho paprskách, a dělá lidi vzteklé na vás (dělání jich buď necháte vás nebo připojit se k nepříteli), a mění všechny terén ini paprsky na pustinu. Jediné prostředky v hře jsou peníze (v miliardách) a olej (WWIII a později), což dělá věci snadné aby řídily. AI Má několik nastavení potíže, která mají sklon byl přesnými názvem verzemi toho, co jejich úroveň kvalifikace je.

Zvuky jsou jen standardní PC reproduktorová kvalita, nic zvláštního. Všechno vypadá pokutu v grafickém oddělení, a obecně docela hezký. Celkem, nařízený H.Q. je nekonečná hra opakování, a já dám tomu 4/5.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Ozark Softscape

Obrazek:Command H.Q. - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo