Crime City
Crime City - náhled

Kriminální City je bodová-a-kliknutí dobrodružná hra ze Spojeného království v kterém vás, jak Steven bílá, zkoumat nedávnou vraždu ve sn

...

Christmas Matchup! Recenze

Recenze | Screeny


Úvod... Vánoční Matchup je Vánoce na téma křesťanské výchova obraz utkání.

Řekni mi příběh... Vy znáte největší příběh vůbec kdy řekl, vy ne? Jestliže ne, stáhnout tuto hru, provést to a kliknutí na INST. (instrukce).

Stejná procedura jak každým rokem?... Ano, ve věcech druhého konceptu, s výjimkou Grace Card které automaticky nalézá utkání k další kartě. Vy švihnete dvě 5x5 karty, zkoušející dostat odpovídající pár, držení jsi na řadě kdy vy dostanete jeden, memorising umístění každého vynechaných míst pro budoucí otočení. Jen ovládání myší (promiňte, operátoři). Hráčské číslo může být jeden (ukazující zkoušky vy jste potřebovali jak výsledek) ke třem. Rozdíl jde s Christian Vánočními informacemi. Karty zobrazují biblické scény nebo náboženské symboly, a instrukce vysvětlí je; nebo karty ilustrují text příslušně - to je symbiotický. A potom tam je CLICK ME!. Jen kliknout na to a možná, že vy budete ušetření pro skuteční!...

Oči a uši... Grafika je VGA. Styl = textový půvabný, graficky klopýtání. Vhodné chrámové hudba drobty kdy vy rovnáte se páru, buď vnitřní mluvčího nebo FM hudby. Dlouhý FMS v titulní obrazovce, instrukce a CLICK ME!.

Po výstupu nyní vstup... švihněte kartu - kliknutí myší odešlo od -

transdukce Esc... A znalosti páruje hru jak dvousečné médium - částečně informativní, částečně náboženské zanícení. Prémiové hudby přeruší herní tok, zvláště delší FM . TWO body! Doporučený pro memorisers, kritici dychtivý po vědění a malé skupiny, ne doporučené pro vnímavé.

Kvůli chybě v Borland Pascal, vy dostanete runtime chybu 200 na netlumených rychlých systémech. Pro opravu, kliknout na (budoucí) spojení v něco navíc, ale uvědomí si, že hru pak běží pomalejší jak zamýšlený. Pod posty - DOS operačními systémy měl bys jednoduše užívat DOSBOX. Jestli nemůžeš přejít na FM hudbu nebo/a chtít slyšet titulní obrazovku ladit, začít hru s C:>CHRMAMUP /FM.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Dan Sharpe

Obrazek:Christmas Matchup! - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo