Amazon
Amazon - náhled

If jméno jako je Michael Crichton zdá se na začátku interaktivního dobrodružství, to musí kandidovat za něco. OK, v době, kdy já první js

...

Championship Manager Recenze

Recenze | Screeny


V roce 1992 první verze mistrovského manažera byl uvolněný. Mistrovský manažer byl jeden z prvních větších komercialisty her v PC světě a já jsem fanoušek toho, jako já mám rád manažera nebo typ fotbalu her. Já jsem již zkoušel téměř všechny hry tohoto druhu ven a proto já mohu říct, že tuto hru vytvořila nový typ žánru pro POČÍTAČOVÉ HRY. Toto hra opravdu změnila život tisíce hráčů, protože to má své úžasnou podobnost s realitou. Já předpokládám že většina již znáte tuto hru, ale pro menšinu která nikdy neslyšela o této hře, to bylo první hra fotbalu aby řídil to uchvácené mnoho hráčů kvůli jeho propracovaným detailům o týmech a hráčích.

Třebaže tato hra je moc chudý ve srovnání s uvolněnými hrami tohoto druhu v nynější době, základy hry již existovaly dokonce tak hráče tam sám měli pár punčochy statistik. Hra byla mnohem víc jednoduché než hry právě teď ale mají ještě mnoho hráčů kteří preferovali to. Jestli já srovnávám je, ke mně se všemi hrami které následovaly tento byly největším měrou kompletním ze všech. Jestli vy již jste hráli nějaká pokračování této hry já navrhuje, abyste vy zkusili tuto hru aby viděla vývoj který tento druh her dostaly poslední 14 let.

Ale již je čas mluvit o hře. Na začátku potom co vy jste stáhnuli hru vašemu počítači a instaloval to, vy budete požádaný, aby vstoupili do kódu v hrách pro ochranu proti kopírování (oni jsou dodávaní v extra souboru volal kódy.txt), podívejte se na je a postupovat k další kroku. Po zavádějící hře budete muset odpovědět chcete-li, aby hudbu nebo ne a chcete-li, aby váš tiskárna aby byl aktivovaná withhina hra nebo ne! Je to velmi cizí ale to je possivel tisknout scénáře hry a stolů ven a všechno v zbývající části, eventhough já si nepamatuji jak udělat to, ale já pamatuji si, že je možné.

Níže tyto volby vy můžete vytvořit novou hru a začít hrát. Počet hráčů je 4, a pokračovat s výběrem vaším týmem, a po že můžete hrát. Pak vy vyberete si typ hráče, kterého vy chcete být tak tam je tolik voleb jako: mírnit, sobecký, zodpovědný. Já bych vybral si ten, který více návalů vám. Pak hra pokračuje ve volba kde začít první dělení, sekundu, třetí a čtvrtý dělení a po těchto volbách hře bude nakonec začnou.

A nyní hra začíná. V hlavním menu hry vy najdete 11 okno které dovolí aby provedlo všechny úkoly hry. První okno vezme vás k další utkání aby byl hraný vaším týmem. Sekunda je nazývaná "pohledem stoly" a dovoluje vám postarat se o vašem třídění každém dni utkání. Třetí ukážou všechny obdobím (která ukážou která tým bude hrát proti vám a datum zápasů). Následující jeden je "klubovní detaily", a jak jméno ukazuje, to poskytne vám statistické výkazy vašeho klubu, a je také může ukázat informaci z vašich spolu - spolu --pracovníků, ukazuje co hráči koupili a prodali zde, a moc důležité - to ovládá theaccounts. V následující okně vy budete schopen vidět statistiky vaší poslední hry, přidat nové lidské hráče k hře, podívej se na hráče kteří hráli špatně, podívej se na to, kdo  dal góly, a tak dále a tak dále.. Šesté okno je moc důležitý protože to dovoluje aby koupilo a prodat hráče. Další okno je ten, které dovoluje aby vidělo reakci majitelů klubu vašim výsledkům, zde vy dostanete vidět zda vy jste dělá dobrou práci před zraky paluba nebo ne, a oni mohou odložit ven vy hru. Vy budete schopen také dívat se využije místa v dalších týmech. Okno které volalo "národní skupiny" je pro vidění jestli vaši hráči hrají pro jejich národní mužstvo. Desáté okno je pro změnu vzhled hry. A poslední okno je pro šetření hru.

Vlastnosti hráčů zvýší se z 0 do max z 20, vyšší lepší oni jsou, a měly na paměti že oni mají mnoho statistických výkazů aby byl sledovat jako procházení, obrany, tvořivosti, vlivu mezi dalšími, být vypadat pro v hráčích aby koupili.

Po tomto malé recenzi, myslím, že já jsem pokryl všechno to je důležité. Vyzkoušejte tuto hru vědět pokud se vám líbí nebo ne, a pro tuto hru je první úspěšný jeden z toho je druh her, já budu dávat mnoho 4.

Toto hra pracuje nejlepší v DOSBOX.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Domark, Ltd.

Obrazek:Championship Manager - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo