Sherlock Holmes - Another Bow
Sherlock Holmes - Another Bow - náhled

Tady je ještě další hra já první jsem hrál na starším kapitánovi 64. To bylo jen později já jsem zjistil že tato hra je první vůbec kdy P

...

Caesar II Recenze

Recenze | Screeny


We mít všechny vyzkoušené Sima City najednou v našich životech. Někteří měli rád to, někteří nenáviděli to. Já jsem jeden těch, kdo nenáviděli to. Hra je vynikající žádná pochyba o tom, ale nějak nikdy podařilo se mi mít rád to. Možná, že to bylo moc přímé... Vy budujete dům. Vy sledujete, že to růst. A to je vše. Ke mně že hra chyběla něco základní; ACTION!

Caesar II je další hra ve stejném žánru, ale to odkládá kde Sim City zastavily... přidávání více akce a někdy to dokonce podobá se strategické hře, jako centurio, nadevšecko. Předtím než vy začnete křičení pro mou hlavu na talíři... Ano, Sim City měly nějakou akci ve formě pohrom, ale Caesar II má to a další! Zde hordy barbara mohou napadnout vy a výtržnosti mohou také vyskytovat se čas od času. Toto drží vás na vašich prstech jak útok může stát se kdykoliv, a kdy to dělá jste udělali byste lépe mít milici dárek. Tak stavení pracující armády je extrémně důležitý aby mohlo držet vaši provincii na živu a pěstování.

Hra koná se v 200 BC. v římské době. Vaše poslání je pomáhat Caesarovi aby expandoval Římskou říši, podrobuje si teritorii na předměstí mapy. Mise mění na každém místě, tak budete muset se přizpůsobit každému. Někteří mohou chtějí abys budovat město s ohromným průmyslovým moc, zatímco jiní jen vyžadují, abyste budovali město s požadovaným množstvím občanů. Jak vy postupujete vy dostanete odměnu z Římu, a dokonce příležitostná propagace. Odměny mohou být cokoli z peněz druhům novostavby, tak vždy budeš mít něco nového místu ve městě. Nezapomeněte , že Římané jste byli notoricky známý pro žití sladký život, tak budou očekávat Circuses, veřejné lázně, Theatres, školy a tak dále. Oni nikdy nedostanou spokojení. ;)

pokud jde o historii v hře... Co mohu říct? Oni pracovali težké dostat všechny detaily správné. Já jsem nebyl schopný všimnout si žádných trhlin doposud v historické hodnotě hry... A toto přichází z někoho, kdo dělal celé roky studovat v tématu. Oni dokonce zahrnuli správné postoje k sousedstvím... ( starořímský neměl rád aby sdílel jejich domovy s milicí nebo dalšími pracovníky. Nelíbí se jim cítit běžný. Pro starořímský status byl všechno!) politika v hře je také vynikající, jak dává vám představu jak vláda v Římské říši pracovala. Fórum část hry je dobře udělaný a dává vám kompletní kontrolu nad každým aspektem vaší provincie. Nejdůležitější funkce zde je bez pochyby Plebs kontroly. Plebej jsou užíván pro držet vaše město v špičkovém tvaru.

Zdá se mi že Caesar II je bezvadný v každém aspektu hry. Grafika jsou ohromná s mnoha detaily na každém stavení, a tam je hodně videa pro zvláštní události. A animovaní lidi společně se zvukovými efekty dělají hru přijít na živu.

Tam je jen jeden problém. (toto není něco Caesar II je odpovědný za, mimochodem). Myš někdy může být zčeřený při běhu v DOSBOX, od hry není 100% slučitelný s programem. Ale toto ne- snižuje standard hry. A tak začíná to být plné mnoho 5 bez pochyby!

Pro mě to je vylepšená verze Sima Citů. Tak vy všichni, kdo měli rád že jeden, bude rozhodně milovat tento!

Musíte vytáhnout toto herní C na vaší jednotce protože jinak to nebude pracovat.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Impressions Games

Obrazek:Caesar II - stáhnout

36xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo